Poprzedni temat «» Następny temat
o III miejsce: PockeT_arts vs. Grazie
Autor Wiadomość
gorzowianin 
Weteran

Klub: Stal Gorzów/Liverpool F.C.
Wysłany: Śro 16 Mar, 2016   o III miejsce: PockeT_arts vs. Grazie

1.

2.

bsc
Moderator

Klub: Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wysłany: Śro 16 Mar, 2016   

100 razy lepsza walka niż finałowa tego turnieju, głos na 2 bo druga vlepka jest zajebista, w 1 napisy bardzo słabo, to jedyne do poprawy 0;1

Budzik 
Weteran

Klub: Legia Warszawa

0:2
bardziej pomysłowo :)

Orzeł 
Vlepkomaniak

Klub: Stilon

0:3
o niebo bardziej prace spod nr 2 mi podpasowały :)

SZ 
Weteran
NSNP!

Klub: LECH POZNAŃ

1:3
Prace lepsze niż w finale..
W obydwu zestawach 1 zajebista (te które są po prawej) i 1 średnia. Zaważyła dla mnie vlepka "już w przedszkolu", przyklejona na ulicy z daleka robiłaby dobre wrażenie i o to chodzi. Do poprawy jedynie oddalenie dolnego napisu od spadu.

Pozytywny 
Guru

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Czw 17 Mar, 2016   

2:3
Tak jak SZ. Vlepka Młodzi Patrioci odskocznia totalna. W drugiej pracy nic mi sie nie podoba. Napisy nie czytelne w pierwszej vlepce, do tego nie wiem co Bolek :D ma wspolnego z patriotyzmem. Jakby porownac, to w pierwszej pracy w pierwszej vlepce mamy Polske Walczaca oraz mlodego z Powstania. Ta o Grunwaldzie w ogole mi sie nie podoba, w pierwszej jest konkretny przekaz i o to chodzi na vlepkach! PRZEKAZ, PRZEKAZ I JESZCZE RAZ PRZEKAZ!

MKS93 
Wyjadacz

Klub: Korona Kielce

Większość już opisana została.

3:3
fb.com/ZrealizujemyTwojeWizje

SZ 
Weteran
NSNP!

Pozytywny napisał/a:

co Bolek ma wspolnego z patriotyzmem

Była to mimo wszystko polska bajka, więc jakiś akcent to jest:)

Pozytywny 
Guru

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

SZ napisał/a:
Pozytywny napisał/a:

Polski akcent to i moga miec Czterej Pancernych i Pies, ten troche kontrowersyjny. Chodzi bardziej o przekaz. Mi bardziej z patriotyzmem kojarzy sie Powstaniec, anizeli Bolek i Lolek :) Ale to tylko moje osobiste zdanie. Pozdrawiam.

gorzowianin 
Weteran

Klub: Stal Gorzów/Liverpool F.C.

Pozytywny napisał/a:
SZ napisał/a:
Pozytywny napisał/a:

Polski akcent to i moga miec Czterej Pancernych i Pies, ten troche kontrowersyjny. Chodzi bardziej o przekaz. Mi bardziej z patriotyzmem kojarzy sie Powstaniec, anizeli Bolek i Lolek :) Ale to tylko moje osobiste zdanie. Pozdrawiam.

widocznie kolega chciał trafić do dzieciaków poprzez bajki, więc mu te projekty zaliczyłem :)

SZ 
Weteran
NSNP!

Pozytywny napisał/a:
Mi bardziej z patriotyzmem kojarzy sie Powstaniec, anizeli Bolek i Lolek :)

Wiadomo, nikt tego nie kwestionuje:)

Ale przekaz vlepki "Oglądaj polskie bajki" wg mnie trafia do najmłodszych, szczepi w nich od małego już jakieś objawy patriotyzmu żeby wybierać to co polskie :)
Tylko o to mi chodziło broniąc przekazu

MKS93 
Wyjadacz

Klub: Korona Kielce

Ludzie zastanówcie się o czym wy piszecie... "bardziej patriotyczne niż Bolek i Lolek".
Patriotyczne projekty to nie tylko kotwice, Armia Krajowa, Żołnierze Wyklęci, etc... może część osób powinna się najpierw zaznajomić z pojęciem patriotyzmu, bo takowy można przejawiać nawet kupując bułki w polskich sklepach i nie wiem czy ktoś powie, że mnie się bardziej kojarzy "kupowanie wódki".

Oceniacie projekt pod kątem wykonania, także nie rozmywajcie tematu bo też nie miejsce na tą dyskusję :)
fb.com/ZrealizujemyTwojeWizje

Kublet 
Weteran
Naczelny Kucharz

Klub: Legia Warszawa

MKS93 napisał/a:
Ludzie zastanówcie się o czym wy piszecie... "bardziej patriotyczne niż Bolek i Lolek".
Patriotyczne projekty to nie tylko kotwice, Armia Krajowa, Żołnierze Wyklęci, etc... może część osób powinna się najpierw zaznajomić z pojęciem patriotyzmu, bo takowy można przejawiać nawet kupując bułki w polskich sklepach i nie wiem czy ktoś powie, że mnie się bardziej kojarzy "kupowanie wódki".

Oceniacie projekt pod kątem wykonania, także nie rozmywajcie tematu bo też nie miejsce na tą dyskusję :)

To jest jak najbardziej miejsce na taką dyskusję. Właśnie takiej skrupulatności powinien być poddawany każdy projekt. Duuużo lepsze to niż napisanie 0:8.
Co do samych projektów.
Młodzi patrioci - Czerwony napis nieczytelny. Mały Powstaniec w tym stylu nie pasuję do kotwicy. Ogólnie jest pusto, w vlepkach gdzie używamy tylko dwóch kolorów staraj się jak najbardziej zapełnić vlepke lub, jak najmniej. No i jest na maksa typowo, jak 90% innych vlepek patriotycznych.
Już w przedszkolu - Dużo się nie napracowałeś. Oczywiście przy takim założeniu dużo więcej zrobić nie mogłeś ale odstępy i spady to minimum. Kotwice i dolny napis do wywalenie,

Oglądaj - W tej vlepce duuży plus za inne podejście do tematu, prawidłowe. Bo jak ktoś napisał patriotyzm to nie tylko kotwica i Żołnierze Wyklęci. Ta vlepka ma namiastkę kreowania dobrej postawy obywatelskiej u młodzieży. Co jak dla mnie jest jednym z najwyższych przejawów patriotyzmu. Ale, uważam, że nie ma najmniejszej różnicy czy bajka pochodzi z Polski czy innego kraju, jeśli (!) ma odpowiednie przesłanie. A co się tyczy bajek przytoczonych, Reksio oraz Bolek i Lolek, nie ma w nich przesłania czy morału lepszego od innych zagranicznych bajek. Gdyby vlepka promowała np bajkę o Żołnierzach Wyklętych to nie miałbym żadnych zastrzeżeń. Co do samego wykonania. Każdy wyraz zaczyna się z dużej litery. Chyba, że 'Polskie Bajki' to nazwa własne ale nie wydaje mi się. Font niepotrzebnie pochylony i spłaszczony. Pusto.
Grunwald - Za cholerę nie rozumiem jaki ta vlepka ma cel :D Jeśli ktoś może mi przybliżyć to będę wdzięczny. Upamiętnienie bitwy pod Grunwaldem która się wydarzyła 600 lat temu? :D Ciekawie się prezentuję górny napis lecz znów nie rozumiem zastosowania kursywy. I weź Ty mi wytłumacz jak to się stało, że na dwukolorowej vlepie masz ziarna? :D

Pozdro!

Pozytywny 
Guru

Ostrzeżeń:
 1/4/6

MKS93, wykonanie vlepki to także tematyka oraz wzór, czyli cały całokształt. Jest to jak najbardziej odpowiedni temat do tego. Komuś bardziej z patriotyzmem kojarzyć może się nawet pies Pluto, a mi bardziej z patriotyzmem kojarza się Żołnierze Wyklęci. Jest to moja osobista ocenia, nie zabieram głosu innym. Każdy ma swoje własne zdanie i na tym ten turniej polega, prawda? Przy okazji z chłopakami podzieliliśmy się własna opinia ;)

Kublet, wszystko ładnie, pięknie, ale nie podałeś na kogo głosujesz :D

F.L. 
Vlepkomaniak

Klub: przyjaciół myszki miki
Wysłany: Śro 23 Mar, 2016   

4-3

Prace lepiej wykonane, rywala ratuje co prawda nietypowe podejście do tematu przy pierwszej vlepce ale kładzie go z kolei druga "1410".

Odpowiedz do tematu