Image and video hosting by TinyPic

Poprzedni temat «» Następny temat
LIGA MISTRZÓW
Autor Wiadomość
SZ 
Weteran
NSNP!

Klub: LECH POZNAŃ
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016   LIGA MISTRZÓW

Po Lidze Grafików ruszamy z następnym turniejem – Ligą Mistrzów, która w poprzednich edycjach cieszyła się zainteresowaniem. Kto nie wie o co chodzi może zajrzeć do edycji z 2012 i 2013 roku.
Generalnie na zasadzie piłkarskiej edycji Ligi Mistrzów prowadzimy walki. Ruszamy zgodnie z terminarzem tej prawdziwej od 1/8.
Każdy przy zapisach wybiera „swoją” drużynę, której decyduje się robić projekty w trakcie turnieju.

W tym roku wprowadzimy dodatkowy smaczek i może przyjmie się – nagrodzimy najlepszych z Ligi Grafików. To znaczy taka jaka kolejność będzie w Lidze Grafików takie jest pierwszeństwo doboru drużyn w LM. Odbywa się to tak, że do pierwszych 6 osób z klasyfikacji końcowej Ligi Grafików jako organizator będę wysyłał wiadomość z listą dostępnych jeszcze klubów, z zapytaniem który wybiera ta osoba.

Oraz dodatkowo coś czego też jeszcze nie było – tym razem sami będziecie ustalać tematy:)
Każdy przy zapisie tak jak będzie podawał klub tak samo musi mi podać swoją propozycję tematu – wzorem niech będą tematy z Ligi Grafików, ale nie mogą się powtarzać. Każdy musi podać temat, szczegół oraz minimum 1 utrudnienie do niego. Ja na każdą kolejkę będę losował z tych propozycji jeden, z zastrzeżeniem, że w finale nie będzie tematu który zaproponowała osoba w nim uczestnicząca.

Każdy ma 48h na dobór, jeżeli nie wybierze w tym czasie wysyłam wiadomość do osoby następnej, ale tamta ma prawo wejść w kolejkę, oczywiście wybierając już tylko z tych które zostały. Tak więc zapisy będą wyglądały tak:

29 stycznia wysyłam wiadomość do 1 osoby z Ligi, ma ona 48h na wybór drużyny. Po tym czasie lub po tym gdy wybierze wysyłam wiadomość do 2 osoby z Ligi. Potem do 3,4,5 i 6.
29-30.01 (1) osoba z Ligi
30-1.02 (2) osoba z Ligi
1-2.02 (3) osoba z Ligi
2-3.02 (4) osoba z Ligi
3-4.02 (5) osoba z Ligi
4-5.02 Gracz miesiąca grudnia w walkach - Budzik

Czyli najpóźniej 06.02 będą Zapisy otwarte dla pozostałych

Mam nadzieję, że pójdzie to szybciej i każdy w miarę szybko mi odpisze:)

Oczywiście przy zapisach otwartych obowiązują te same zasady – wybór z dostępnej listy oraz podanie tematu.

Poza tym oczywiście obowiązują zasady systemu turniejowego, punkty oraz kary za walkowery.
Osoby mające w Lidze Grafików 3 walkowery mają blokadę na turniej czyli nie mogą wziąć udziału.

A do wyjęcia jest aż 50 punktów:
Klasyfikacja końcowa - miejsce 1 +15pkt, miejsce 2 +10pkt, miejsce 3 +5pkt
zwycięstwo 5pkt, remis 2pkt

Walkowery:
pierwszy - 0
drugi i każdy kojelny = -3pkt, ale też blokada uczestnictwa w następnym turnieju tj. Mistrzostwa

Proszę przed zapisaniem zapoznać się z REGULAMINEM

F.L. 
Vlepkomaniak

Klub: przyjaciół myszki miki
Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   

1. Na tą chwilę mamy już 3 półfinalistów, dojdzie do tego 4 zwycięzców półfinałów
Gent - Wolfsburg
PSG - Chelsea
PSV - Atletico
Arsenal - Barcelona
zostaje nam "klops" w postaci walki Benfica - Zenit. Może by tak przyznać "dziką kartę" najlepszemu z przegranych?
Jeśli tak to trzeba się zastanowić na jakich zasadach (najniższa porażka/ wygrana w dodatkowym głosowaniu)

2 Jak rozkłada się drabinka turniejowa?

PS: zły temat, nie mam jak przenieść postu.

SZ 
Weteran
NSNP!

Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   

Wyprzedziłeś mnie, dokładnie to miało w planach w formie niespodzianki ale niech już będzie wiadomo - "najlepszy" przegrany, czyli osoba która przegra najmniejszą liczbą punktów przejdzie dalej.

Drabinki nie ma, losowanie przy parach 1/4 i przy 1/2, tak jak w prawdziwej Lidze Mistrzów.

SZ 
Weteran
NSNP!

Wysłany: Nie 29 Maj, 2016   

Tak wygląda tabelka punktów do systemu za LM:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi