Poprzedni temat «» Następny temat
Xafex - Prace
Autor Wiadomość
xafex
Pijawka

Klub: Falubaz
Wysłany: Pon 04 Mar, 2019   Xafex - Prace

Witam, zapraszam do oceny moich prac kiedyś trochę siedziałem w PSie lecz niestety po długiej przerwie trzeba się uczyć wszystkiego od nowa.

Graphioso 
Vlepkomaniak

Klub: Górnik Zabrze
Wysłany: Pon 04 Mar, 2019   

Witam na forum.

Główny motyw bardzo fajny aczkolwiek do dopracowania, tło do zmiany. Jak wakacje to jakieś wakacyjne tło powinno być. Jeśli chodziło o neon w klubie to także do zmiany bo teraz to wygląda jak ściana w ciemnym zaułku :)

xafex
Pijawka

Graphioso napisał/a:
Witam na forum.

Główny motyw bardzo fajny aczkolwiek do dopracowania, tło do zmiany. Jak wakacje to jakieś wakacyjne tło powinno być. Jeśli chodziło o neon w klubie to także do zmiany bo teraz to wygląda jak ściana w ciemnym zaułku :)

ogólnie zapomniałem dopisać ze z tłem właśnie miałem duży problem nie bardzo wiedziałem co dodać chciałem dać jakiś mocniejszy akcent wakacji lecz wszystkie są jasne a wtedy niema tego efektu i wszystko się zlewa koniec końców chciałem zrobić coś w stylu muru z graffiti plażowym

xafex
Pijawka

tutaj dwie poprawione dwie opcje nieco żywe

1.

2.tutaj wydaje mi się ze już chyba za dużo cudowania i gościu z racą nie pasuje ale chciałem jakoś dopełnić

xafex
Pijawka

Wysłany: Wto 05 Mar, 2019   

zapraszam do oceny kolejnych prac :)

1.

2.

xafex
Pijawka

Wysłany: Wto 02 Kwi, 2019   

piootrek66 
Vlepkomaniak

Klub: Jagiellonia Białystok
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2019   

Witaj na forum :)
Co do ostatniej pracy to musisz popracować nad przejściami między zdjęciami.
Popracuj także nad tym by tło było wyraźne i jaśniejsze, wtedy dasz napisy z cieniem pod nimi i bedzie je lepiej widać.

Praca, praca i jeszcze raz praca .
Oglądaj tutoriale i ćwicz :)
I oczywiście wrzucaj tu !

xafex
Pijawka

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2019   

ostateczna wersja projektu po kilku poprawkach

NextName
Guru

Klub: Lechia
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2019   

Witaj na forum nie miałem okazji tu jeszcze skomentować więc czas na ten pierwszy raz który niestety w twoim przypadku nie będzie miły :)
po pierwsze jest bardzo słabe przejście między zdjęciami ( i w niektórych miejscach nawet nie widać co na nich jest)
po drugie ten wciśnięty napis ACAB w tej kolorystyce pasuje tam jak świni siodło ( za bardzo zwężony plus kolorystyka kiepska)
po trzecie głowa i bandzior za herbem są spłaszczone i nieproporcjonalne do siebie

widać że jesteś nowym i świeżym grafikiem dla tego polecam ci zajrzeć do działu Poradniki gdzie jest dużo rzeczowych materiałów które ułatwiają start młodym grafikom

xafex
Pijawka

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019   

NextName napisał/a:
Witaj na forum nie miałem okazji tu jeszcze skomentować więc czas na ten pierwszy raz który niestety w twoim przypadku nie będzie miły :)
po pierwsze jest bardzo słabe przejście między zdjęciami ( i w niektórych miejscach nawet nie widać co na nich jest)
po drugie ten wciśnięty napis ACAB w tej kolorystyce pasuje tam jak świni siodło ( za bardzo zwężony plus kolorystyka kiepska)
po trzecie głowa i bandzior za herbem są spłaszczone i nieproporcjonalne do siebie

widać że jesteś nowym i świeżym grafikiem dla tego polecam ci zajrzeć do działu Poradniki gdzie jest dużo rzeczowych materiałów które ułatwiają start młodym grafikom

właśnie mam bardzo duże problemy żeby dopasować jakoś tekst do grafiki i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać by to poprawić , dziękuję za odpowiedź i rady

Graphioso 
Vlepkomaniak

Klub: Górnik Zabrze
Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019   

Praktyka czyni mistrza :) TUTAJ masz plejliste z tutkami odnośnie robienia vlepek. Możesz suba zostawić :D

Jedna z najważniejszych zasad ulicy mówi, przy zmianie rozmiaru obiektu, tekstu Zawsze trzymaj SHIFTa :)

Odpowiedz do tematu