Poprzedni temat «» Następny temat
Twoje miasto Twoje dzielnice
Autor Wiadomość
Cejdiman
[Usunięty]

Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Angelax napisał/a:
furious88 napisał/a:
A co z Widzewiakami w Siedlcach? Słyszałem też o jakimś trzecim klubie nie licząc Pogoni.

Jedyny ślad po nich w mieście to pojawiające się raz na rok wrzuty na murach. W Siedlcach nie istnieją.

Jaki to trzeci klub? Lechia Gdańsk? :)

Angela 
Weteran

Klub: :)
Pomogła: 4 razy
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Cejdiman napisał/a:
Angelax napisał/a:
furious88 napisał/a:
A co z Widzewiakami w Siedlcach? Słyszałem też o jakimś trzecim klubie nie licząc Pogoni.

Jedyny ślad po nich w mieście to pojawiające się raz na rok wrzuty na murach. W Siedlcach nie istnieją.

Eee? Jak to trzeci klub?
Dobra. Rozwinę trochę jak ta sprawa w Siedlcach wygląda. Generalnie w Siedlcach istnieje jedynie Legia i Pogoń. Siedlce mają dobrą grupę FC, regularnie pojawiają się na meczach, wyjazdach i uczestniczą w życiu kibicowskim Legii. Jak żyję lat 19 i od dłuższego czasu kibicuję, tak w życiu nie widziałam w moim mieście innych barw niż Pogoń i Legia. Owszem. Swego czasu był tutaj dobrze rozwinięty FC Widzewa, ale było to w czasach zamierzchłych. Widzew jedynie od czasu do czasu próbuje coś zdziałać u nas, ale są to jedyne najazdy Mazowieckiej grupy, która stara się nabazgrać coś na murach. O jakichkolwiek konfrontacjach nie ma mowy ;) Kiedyś była jakaś rywalizacja między Legią a łódzkim zespołem, ale teraz to prehistoria ;)

1 9 5 3
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012   

Cejdiman napisał/a:
Angelax napisał/a:
furious88 napisał/a:

W Gdańsku jest chyba taka dzielnica ;)
Ja mam pytanie o Mińsk Mazowiecki ktoś oprócz Legii jest kiedyś słyszałem o jakiś Polonistach i Widzewiakach prawda to, że działają?

Cejdiman
[Usunięty]

1 9 5 3 napisał/a:
Cejdiman napisał/a:
Angelax napisał/a:
furious88 napisał/a:

W Gdańsku jest chyba taka dzielnica ;)
Ja mam pytanie o Mińsk Mazowiecki ktoś oprócz Legii jest kiedyś słyszałem o jakiś Polonistach i Widzewiakach prawda to, że działają?

Odpowiedz o Mińsk bedzie taka sama jak o Siedlcach.

Angela 
Weteran

Klub: :)
Pomogła: 4 razy

Też tak słyszałam. W Mińsku o tyle Legia zdominowała miasto, że o innych tworach nie ma mowy. Ale to niech lepiej wypowie się ktoś z Mińska, bo moja wiedza oparta jest bardziej na tym co słyszałam od znajomych.

aadii153 
Pijawka

Klub: Ruch Chorzów
Wysłany: Śro 02 Maj, 2012   

19spajki06 napisał/a:
ja jestem z zawiercia z ZAGLEBIA DABROWSKIEGO u mnie dzielnice sa tak podzielone

Centrum 50% zaglebie sosnowiec 30% gornik zabrze 20% cracovia
Cmentarna 80%cracovia 20% zaglebie
Warty 70 % zaglebie 30% cracovia
Dzielnica codow 100% ruch chorzow
Przyjazn 100 % zaglebie
Brooklyn 100% ruch
Manhatan 100% ruch
żabki 100% ruch
lazy 100 % zaglebie
poreba 100 % ruch
ja sam jestem za cracovia i mam nadzxieje ze jak najszybciaj pozbedziemy sie smorodow ;p aha i to ze weicej dzielnic jest za ruchem nie znaczy ze sa silniejszy od reszty :cwaniak: pozdrawiam

PO 1. Co ty pierdolisz że pozbędziecie się NIEBIESKICH z ZawieRcia to jest jeno z najlepszych fc RUCHU
PO 2. Jesteśmy silniejsi w ZawieRciu i na pewno lepiej zorganizowani flaga fc, graffiti , gadżety(4 serie vlepek) koszulki czapki smyczki kalendarze itp. współpraca z klubem wyrabianie kart kibica dwa razy i zeszło roczna majówka z Ruchem(Chuligańsko to też macie do nas lata świetlne) ;P a tu potwierdzenie http://www.fczawiercie.pl/
PO 3. Nie jestem z ZawieRcia ale mieszkam nie daleko w Okolicach Niebieskiej Pilicy ale ma tam dwóch kuzynów i wiem dobrze jaka jest sytułacja na mieście
---------------------------------------------------------------------------------------------------------Pilica 2 tysięczne miasteczko
95%Ruchu
5%Wisły
I jednostki innych Klubów

Mimo tego że jesteśmy mały fc wydaliśmy dwie edycje koszulek fan clubowych

Gumun 
Użytkownik

Klub: Cracovia
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

Wieliczka ogólnie centrum Wieliczki za Cracovią

terytorium sąsiadki : lekarka,szymanowski,1/2 kościuszki , bogucice

klr1910
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

Łódź

5 główne dzielnice :D Bałuty górna Widzew Polesie i Śródmieście

damianekoi
[Usunięty]

Wysłany: Śro 11 Lip, 2012   

Rzeszów : Moje osiedle Baranówka administracyjnie,mówią(B4),tutaj Stal Rzeszów każdy,jest kilku Resoviaków co sie wychylają ale oni tu mieszkali od zawsze i nie było z nimi większych spięć ;) Z mojego podwórka trzech znałem,lecz 2 sie wyprowadziła dawno.Z sąsiednich baranówek (B1,2,3) Resovia tworzy tu mega wielką propagandę chcąc przejąć ten teren lecz nie udaje im się to :) Pozdro

Cosa'Nostra 
Wyjadacz

Klub: Lech Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Gorzów jako jest to moje rodzinne miasto wiem co tam się dzieje ^^ więc tak :

Zacisze : 100% Stilon , są jakieś pojedyńcze osoby , ale to dzieciaki do 16 lat chodzący na Stal z rodzicami ;)
Manhattan : Tu jest szczerze pół na pół , grupowo przewage ma Stal mają tam jakoś 40 osób (liczba nie określona) ale jakościowo panuje tu na pewno Stilon jakoś 30 osób (też liczba nie określona/ nie znana) dlatego iż wiekszość( oczywiście nie wszyscy) tej grupy to ekipa sportowa.
Piaski : z tego co mi wiadomo to Osiedle Stilonu , udzielają się na meczach , wrzuty robią , chłopaki są zoorganizowani , ale na pewno znajdują sie tam jakieś jednostki Stali.
Centrum : tu akurat nie wiem jak jest ale jest podobno wyrówananie
Kwadrat: tak jak na Manhattanie jakościowo Stilon , choć kibice Stali też mają tam swoje jednostki
Staszica : Tu jest róznie jest Stilon ale są też jednostki Stali
Sportowa : 100% Stilon , chłopaki także się udzielają , grafy , gadżety itd.
Zamoście : Tu także jest róznie , nie które ulice są pod władaniem Stilonu , a na nie których widnieje Stal , bardziej ulice przy Stadionie.
Słoneczna : Tu zdecydowanie panuje Stal , małe jednostki Stilonu
Wieprzyce : Także Stal Gorzów , pojedyncze osoby Stilonu

Wiecej informacji nie posiadam , oczywiscie w niektórych kwerstiach mogłem się mylić , więc z góry przepraszam jak coś :)

Wills
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

PradnikBiały napisał/a:
Gorzów jako jest to moje rodzinne miasto wiem co tam się dzieje ^^ więc tak :

Zacisze : 100% Stilon , są jakieś pojedyńcze osoby , ale to dzieciaki do 16 lat chodzący na Stal z rodzicami ;)
Manhattan : Tu jest szczerze pół na pół , grupowo przewage ma Stal mają tam jakoś 40 osób (liczba nie określona) ale jakościowo panuje tu na pewno Stilon jakoś 30 osób (też liczba nie określona/ nie znana) dlatego iż wiekszość( oczywiście nie wszyscy) tej grupy to ekipa sportowa.
Piaski : z tego co mi wiadomo to Osiedle Stilonu , udzielają się na meczach , wrzuty robią , chłopaki są zoorganizowani , ale na pewno znajdują sie tam jakieś jednostki Stali.
Centrum : tu akurat nie wiem jak jest ale jest podobno wyrówananie
Kwadrat: tak jak na Manhattanie jakościowo Stilon , choć kibice Stali też mają tam swoje jednostki
Staszica : Tu jest róznie jest Stilon ale są też jednostki Stali
Sportowa : 100% Stilon , chłopaki także się udzielają , grafy , gadżety itd.
Zamoście : Tu także jest róznie , nie które ulice są pod władaniem Stilonu , a na nie których widnieje Stal , bardziej ulice przy Stadionie.
Słoneczna : Tu zdecydowanie panuje Stal , małe jednostki Stilonu
Wieprzyce : Także Stal Gorzów , pojedyncze osoby Stilonu

Wiecej informacji nie posiadam , oczywiscie w niektórych kwerstiach mogłem się mylić , więc z góry przepraszam jak coś :)

Centrum (Śródmieście) - mniej więcej pół na pół, lecz lepiej zorganizowany Stilon. W barwach Stali nie uświadczysz w normalnym dniu nikogo (tylko w czasie meczu Stali widać ich w centrum)
Kwadrat - 100% Stilon, bardzo dobra jakościowo banda Stilonu, jakieś jednostki ze Stali się znajdą, ale są to osoby, które nie stanowią żadnej siły (mówię o ogarniętych osobach, nie piknikach, których i tak nie widać)
Co do reszty dzielnic/osiedli można się zgodzić.

MiHu 
Weteran

Klub: Unia Tarnów
Wysłany: Pią 03 Sie, 2012   

Tarnów:
http://www.wgraj.org/uplo...735bd0a6595.jpg

Tak w rzeczywistosci przedstawia sie 70%-30% na Unie ;) .
Glownie dzielnice i osiedla: Strusina, Moscice, Grabowka, Krzyz, Chyszow, Gumniska, Zielone, Jasna, 25-lecia, Parkowa, Starowka, Koszyce, Krakowska, Klikowa.

Cracker
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   

Bojszowy Nowe - 10km do Tychów,panuje GKS Tychy,jednostki Ruchu i Górnika.
Żadnych kibiców Gieksy,czy Unii Oświęcim nie uświadczycie.

h8n
[Usunięty]

Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   1946

OŚWIĘCIM 99% UNIA ! poza miastem
Bieruń Nowy Unia,
Wola 70% Unia,
Zator Unia
Jawiszowice Unia

maciekb1985
Pijawka

Wysłany: Pon 01 Gru, 2014   Kraków

Krowodrza Górka w Krakowie należy do Cracovii. Często widoczne napisy 'XXX-lecia' nawiązują do PRL-owskiej nazwy osiedla 30-lecia istnienia PZPR i nawet nie trzeba dodawać nazwy klubu. Walka graffiti, o dziwo, trwa na całego. Cracovia!!!

Odpowiedz do tematu