Poprzedni temat «» Następny temat
Black Blue ;)
Autor Wiadomość
Street Culture 
Pijawka

Klub: Najebani Piłki Fani
Wysłany: Nie 28 Maj, 2017   

Nawet fajne. Gratki za cierpliwość do zrobienia ich. Niestety wlepka np. GKS Katowice słabo wygląda przy ŁKS-ie.

Ru Le
Vlepkomaniak

Klub: KSSG

Szkoda, że nie używałeś herbów uznawanych przez kibiców.. ;)
Nie ma co się rozdrabniać.. Większość to jest rozpierdol :sweet: :sweet:

Maki 
Vlepkomaniak

Klub: Śląsk Wrocław
Ostrzeżeń:
 1/4/6

No stary powiem Ci że pozamiatałeś niektórymi wzorami :sweet:

major534 
Weteran

Klub: Zwolenianka Zwoleń

Wykonałeś kawał dobrej roboty nie mam pytań :sweet: ;) :sweet:

stanior 
Wymiatacz
Szafa gra

Klub: Wisła Kraków
Ostrzeżeń:
 1/4/6

Szacunek :wow:

gorzowianin 
Legenda

Klub: Stal Gorzów/Liverpool F.C.
Wysłany: Śro 31 Maj, 2017   

co tu się... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :sweet: :sweet: :sweet: :sweet:

SZ 
Weteran
NSNP!

Klub: LECH POZNAŃ
Wysłany: Czw 01 Cze, 2017   

Szacun.
W niektórych mógłbyś dłużej posiedzieć nad typografią, ale nie chce się czepiać, bo ogólnie kawał dobrej roboty. Sprzedaj to chociaż do jakiejś gry albo coś, bo szkoda by poszło to na marne.
Górnik Zabrze wyszedł Ci wg mnie najlepiej, jest chyba najbardziej dopracowany.

Poza tym jesteś jedną z nielicznych osób u których gdybym miał zamawiać projekt, to bym się zgłosił. Widać, że masz swoje pomysły/wizje i nie lecisz wg żadnych schematów, zupełnie przeciwnie do większości projektantów vlep itp.

FP 
Weteran

Klub: PROMIEŃ
Wysłany: Sob 03 Cze, 2017   

Przede wszystkim szacunek za kawał roboty jaką odwaliłeś :sweet:
mega mi się podobają te prace.
Jedno tylko ale mogłeś bardziej wyakcentować erkę w Ruchu i białą gwiazdę w Wiśle.
Po za tym brawo, brawo i jeszcze raz brawo.
Zapowiada się praca roku a na TOP 3 wg mnie na ten moment :)
P.S. Jak wspomniano wyżej lepiej wyglądały by herby używane przez kibiców.

Black Blue 
Wyjadacz
Black Blue ;)

Klub: JKS Jarosław

Wielkie dzięki za komentarze, są motywujące do dalszej pracy, staram się trzymać poziom na Vlepiamy.pl i gonić najlepszych. Co do ostatniej pracy pierwszą wizją było zrobienie 16 projektów z maskotkami klubów i pierwszy był Górnik Zabrze (losowyo) więc najbardziej chyba dopracowany. Szepke wstrzeliłeś się (w końcu zwycięzca ostatniego finału ;) choć najwięcej siedziałem nad Zagłębiem i Legią (kilka wersji) Później chciałem zrobić 16 liga chuligańska, ale wtedy wolałbym zwrócić się do WAS o podanie grup h (w niektórych miastach jest po kilka) i ewentualne ich loga czy maskotki bo tu łatwiej o wpadkę robiąc samemu (może następna praca) Robienie dosłownie wszystkiego w wektorach pochłania czas, dochodzi do tego rozkminka jaki tekst wstawić tak, żeby było mniej więcej po obu stronach tyle samo liter jeśli między nimi jest np. herb, tak więc z każdym następnym projektem morale spadały ze względu na poświęcony czas i nie mogłem się doczekać kiedy to wrzucę. ;)

Dybson 
Vlepkomaniak

Klub: UMF

Jak mówisz, że morale spadły to pewnie zacząłeś robić to jak najszybciej się da, nie przykładając się do innych prac jak do pracy Górnika, byle by skończyć i pochwalić się na forum ;)

Co do prac to konkret, myślę, że w konkursie na prace roku, twoje wypociny zajmą wysokie miejsce. Jak liga H ma być następnym projektem to rób to i pokazuj! Pozdro

Black Blue 
Wyjadacz
Black Blue ;)

Dybson napisał/a:
Jak mówisz, że morale spadły to pewnie zacząłeś robić to jak najszybciej się da, nie przykładając się do innych prac jak do pracy Górnika, byle by skończyć i pochwalić się na forum ;)

Co do prac to konkret, myślę, że w konkursie na prace roku, twoje wypociny zajmą wysokie miejsce. Jak liga H ma być następnym projektem to rób to i pokazuj! Pozdro

Ostatnią pracę robiłem ok 1,5 miesiąca mając tylko noce czasem trochę weekendu (wiadomo praca, rodzina i oczywiście nie codziennie) Do każdej się przykładałem (może trochę źle napisałem) ale robiąc 12tą, 13tą itd chciałem już skończyć biorąc pod uwagę że zrobiłem ich ok 40 (po kilka niektórych klubów) i nie po to żeby się pochwalić tylko wrzucić kolejną pracę i powalczyć nią w tym dziale bo chyba o to tu też chodzi. Wolę wrzucić wypociny niż napisać treningówka lub coś w tym stylu. ;)

Dybson 
Vlepkomaniak

Klub: UMF

To jak zrobiłeś ich 40 to chętnie bym je wszystkie zobaczył ;)

19PE08 
Vlepkomaniak
GWS

Klub: ŁKS Łódź
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

Ogólnie to ciężko te vlepy oceniać pojedynczo bo byłaby to według mnie trochę zniewaga dla roboty którą wykonałeś a jest ona naprawdę ogromna. Co tu dużo mówić jest totalny rozpierdol i wielki szacun pojedynczo wiadomo że przy tylu vlepach nie utrzyma się wszędzie równego bardzo wysokiego poziomu ale nie będę się rozwijał bo już napisałem że ocenianie tego wszystkiego po kolei to według mnie brak szacunku. Patrząc na to wszystko trzeba być albo prostakiem albo laikiem żeby powiedzieć że to jest średnie jest KOZAK i tyle w temacie.
PS: Chciałbym takiej ekstraklasy jak najszybciej :)

Arek 
Moderator
NO NAME WITHOUT FAME

Klub: Legia Warszawa
Wysłany: Sob 10 Cze, 2017   

Wszystko pięknie ładnie ale w Legii zamiast niedźwiedzia mogłeś dać syrenę. Niedźwiedzia bym widział jakbyś coś takiego zrobił dla przemyskiego Czuwaju albo Polonii, a przy Warszawie to Syrena wg mnie powinna być. Nawet mimo to że maskotką (L) jest misiek. :)

Black Blue 
Wyjadacz
Black Blue ;)

Wysłany: Sob 10 Cze, 2017   

Arek napisał/a:
Wszystko pięknie ładnie ale w Legii zamiast niedźwiedzia mogłeś dać syrenę. Niedźwiedzia bym widział jakbyś coś takiego zrobił dla przemyskiego Czuwaju albo Polonii, a przy Warszawie to Syrena wg mnie powinna być. Nawet mimo to że maskotką (L) jest misiek. :)

Pisałem wyżej, że w pierwszą wizją było zrobienie projektów z maskotkami klubów i w większości są, dlatego został niedźwiedź. Pewnie gdybym dał Syrenkę to ktoś mógłby napisać że maskotką jest niedźwiedź i czego jego nie dałem. Cracovii mogłem dać lajkonika, Wiśle smoka itd, ale i tak zawsze komuś coś nie będzie pasowało. ;)

Odpowiedz do tematu