Poprzedni temat «» Następny temat
Sezonowy
Autor Wiadomość
Arek 
Moderator
NO NAME WITHOUT FAME

Klub: Legia Warszawa
Wysłany: Nie 28 Sty, 2018   

szale dobre hmmm chociaż im dłużej się patrzę na Białą Pogoń to przerobiłbym go wg tego co pisze YNG
kubek biała Lechia bardzo dobry jak na moje oko natomiast drugi pozostawię bez komentarza przez użycie hessa
z niecierpliwością czekam na projekty z adolfem, mussolinim oraz resztą

Na bluzach Polska Walcząca a na telefonie na tapecie pewnie Adolf tak dla beki. Dla beki kjerwa. Więc na plecach na bank wytatuowana neutralna Szwecja na bank i łączy sobie to wszytko tylko okresem historycznym.

warszawiak1916 
Moderator
Warszawski klimat

Wysłany: Nie 28 Sty, 2018   

za Hessa gosc powinien być na ostrzeżeniu

gorzowianin 
Legenda

Klub: Stal Gorzów/Liverpool F.C.
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Chwilę mnie nie ma na forum i już się dzieje widzę...
Poszło ostrzeżenie w złagodzonej wartości biorąc pod uwagę Twoje zaangażowanie na forum. Następnym razem niestety nie będę mógł tego złagodzić :)

Co do projektów to też robiłem Pogoni szal, ale strasznie są wybredni... szal na wysokim poziomie tylko dalej nie jestem przekonany do tych cieni w szalach

NextName
Wymiatacz

Klub: Lechia
Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Pią 09 Lut, 2018   

trochę się ustosunkuję Arek, cytując ciapatego który się naśmiewa z Papieża z naszych bohaterów i patriotyzmu mi nie zaimponujesz ani mi nie dopieczesz ... bo dla mnie wielbiciel koziej dupy nie jest autorytetem mimo iż ma fajne skecze :) co do użycia Hessa jest on używany na fladze Lechii jak i na kilku gadżetach proszono mnie o replikę bach jest dałem o oceny można się z tym nie zgadzać można go nie popierać tu się ocenia projekt bo chyba od tego jest to forum ? praca z Adolfem Mussolinim ? czy gdzieś po za projektami REPLIKI użyłem tych postaci i czy propaguje to nie więc takie insynuowanie proszę schować sobie w kieszeń

coś nowego

warszawiak1916 
Moderator
Warszawski klimat

Wysłany: Pią 09 Lut, 2018   

NextName napisał/a:
co do użycia Hessa jest on używany na fladze Lechii jak i na kilku gadżetach proszono mnie o replikę bach jest dałem o oceny można się z tym nie zgadzać można go nie popierać tu się ocenia projekt bo chyba od tego jest to forum ? praca z Adolfem Mussolinim ? czy gdzieś po za projektami REPLIKI użyłem tych postaci i czy propaguje to nie więc takie insynuowanie proszę schować sobie w kieszeń

Co do samej oceny takiej pracy. Jak dla mnie nikt o zdrowych zmysłach nie powinien jej oceniać tylko jechać z nią...
Lechia chce repliki tej flagi? Serio ? Środowisko kibicowskie jest na świeczniku medialnym i tylko w Nas to uderza. Sam kiedyś przez swoją niewiedzę i braki splamiłem się takim gównem i przestrzegam Ciebie. Stroń od takich projektów skoro niektórzy idioci w 21 wieku nie potrafią doczytać kim była ta k.... to nie lata 90 gdzie wszystko kulało

Co do prac powyższych.
Vlepa po lewej za duży chaos, naciukane efektów bez ładu i słabym dopracowaniem.
Środkowa vlepa estetyczna i elementy ładnie połączone. Git.
Prawa bez tej buźki była by całkiem niezła. Ja lubie prostote dlatego pod tym kątem patrze.

Pozdro

Buttlet 
Weteran

Klub: Nocny ;)
Wysłany: Nie 11 Lut, 2018   

Vlepa po lewej jest mocno średnia , według mnie za dużo tam wszystkiego i przekombinowane , nie leż mi tam kompletnie ta czcionka

Środkowa jest ładna, prosta i nie mam do niej zastrzeń

Vlepka po prawej jest całkiem ładna ale ta twarz mogła by być np w napis wkomponowana gdzieś
albo zmniejszyć tekst i obok tekstu ją dać

Co do podłużnej to prosta i estetyczna praca :)

Green Boy 
Wymiatacz

Klub: GKS Bełchatów
Wysłany: Nie 11 Lut, 2018   

Co do pierwszej vlepki to zgadzam się z poprzednimi opiniami. Na drugiej vlepce podoba mi się ułożenie ale nie dawał bym tekstury tak samo an trzeciej i tło inne bym dał bo tam chyba jakaś tekstura jest :D

FP 
Weteran

Klub: PROMIEŃ
Wysłany: Wto 13 Lut, 2018   

Ma podobne zdanie Buttlet.
Tyle że vlepki anty dla mnie powinny być albo w "mrocznym" klimacie albo z jajem.
A przerabianie projektów przeciwnika jest dla mnie mocno średnie.
Chyba że jest to sytuacja np jak "Władcy Północy".

NextName
Wymiatacz

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Śro 21 Lut, 2018   

Szal idzie do produkcji więc jak ktoś ma jakieś konstruktywne argumenty co poprawić to zapraszam :P

vlepki dla Górników

Dybson 
Vlepkomaniak

Klub: UMF
Wysłany: Śro 21 Lut, 2018   

Szal- pierwsza strona wywal czaszki pomiędzy napisami, druga strona spłaszczone herby
W 4 vlepie w środku masz ślad po kuli, ale nie jest wypełniony na czarno

NextName
Wymiatacz

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Czw 15 Mar, 2018   

trochę aktualności powychodziło trochę nie mogę udostępnić bo znowu mi będzie wmawiane propagowanie faszyzmy ...

YNG 
Vlepkomaniak

Klub: Pomarańcza
Wysłany: Czw 15 Mar, 2018   

Jak dla mnie szaliki mocno średnie; rozciągnięte herby czy napisy,trochę niedociągnięć..
Wrzucaj po jednej pracy,będzie łatwiej oceniać. ;)

piootrek66 
Vlepkomaniak

Klub: Jagiellonia Białystok
Wysłany: Pią 16 Mar, 2018   

Co do szalików to widać, że pomysł jakiś był z tym, że według mnie za dużo tu wszystkiego. W każdym projekcie jest coś "przesadzone".

Szal Janusz Waluś bardzo ciekawy z tym, że ten sierp i młot dziwnie wygląda z herbem. Musisz się zdecydować albo herb albo przekreślony sierp i młot. Może dać z jednej strony jedno a z drugiej drugie. Bo tak sprawia to wrażenie chaosu i szalik staje się nieczytelny.

Najbardziej podoba mnie się ostatni szal - w tym kierunku powinieneś iść, w taką estetykę. Wszystko trafione w punkt, jedyne nad czym bym popracował to nad środkiem i tym czarnym polem za połksiężycem. Tak projekt na duży plus !

Szale dosyć łatwo jest przesadzić i trzeba uważać by za dużo nie dodać, bo jedna rzecz więcej i robi się gniot. Widać ogromny potencjał dlatego powodzenia w dalszych projektach ! :)

NextName
Wymiatacz

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: Czw 03 Maj, 2018   

Dybson 
Vlepkomaniak

Klub: UMF
Wysłany: Wto 15 Maj, 2018   

1 vlepka: wszystko cacy, podobają mi się efekty na dolnym napisie, ale do poprawki czytelność tekstu u góry

2 vlepka: git, z daleka widać ocb

3 vlepka: nic do poprawy, wszystko na swoim miejscu

4 vlepka: albo kompas, albo kontur kraju

5 vlepka: po lewej herby, po prawej sam buldog

Odpowiedz do tematu