Image and video hosting by TinyPic

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze początki z grafiką
Autor Wiadomość
1944
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lis, 2009   Wasze początki z grafiką

Witam, ciekawy jestem jak zaczeliscie swoja przygode z grafika, i projektowaniem?
Samouk? Szkoła?
Jakies fajne tutoriale? stronki ktore moga przydac sie wiekoszosci nowych?

Torfiorzyk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lis, 2009   

Samouk + podpowiedzi innych grafikow :)

SINCE1920
[Usunięty]

Właściwie to samouk jęsli chodzi o photofiltre pomagał mi czasami kolega którego serdecznie pozdrawiam :)

G.
[Usunięty]

Samoukowa patologia :lol:
Jak patrzę na swoje początki to... :)

Marq123
[Usunięty]

Troche ogladam tutoriali, troszke podpowiedzi innych Grafików i jakos to wychodzi :P

1944
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Lis, 2009   

Samouki jedne hehe ;)

Powoli i ja staram sie cos myslec nad projektowaniem, ale puki co zbytnio nie wychodzi... trudno, bedzie lepiej ;)

malwis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Gru, 2009   

Jak każda osoba,która wypowiadała się wyżej.
Zaczęłam w Gimpie i Photofiltre,robiłam szablony na blogi, czasem jakiś grafik podpowiedział,a teraz pracuje w Photoshopie i staram się robić jakieś ciekawe vlepy.

dolis
[Usunięty]

Ja zacząłem od robienia flag do fify czasami pomagał mi ktoś, ale zazwyczaj sam do wszystkiego dochodziłem...Bardzo często przez przypadek.I z flag przenosiłem się na vlepy i inne gadżety.Jedna z pierwszych prac

TORCIDA'99
[Usunięty]

Ja 100% samouk.Pamietam keidy zaciekawila mnie grafika sciaglem ps-a i nic w niem nie umialem wkurzylem sie i go usunolem.po jakims miesiącu znalazlem gimpa byl on prostszy i na nim zalapalem pare podstaw.Po jakims czasie pracy w gimpie przeszlem spowrotem na ps-a i robie w nim do dzis;)

desmon
[Usunięty]

Moje początki z grafiką najpierw miałem Gimp2 był to prosty program
potem znalazłem PhotoShopa szukałem turioli poradników itp i robie teraz na Ps to tyle jeśli chodzi o grafike ... :D

vcm
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Gru, 2009   

ja zacząłem jak zobaczyłem na ulicach mojego miasta bardzo fajne vlepki wiec postanowiłem sam je wykonywać

Optymista
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

Ja zarejestrowałem się na tym forum prawie 200 dni temu i chciałem zacząć się pobawić z grafiką ale jakoś mi przeszło, i teraz znowu mnie to naszło ,i żeby zostało jak najdłużej :)

casseto
[Usunięty]

Wysłany: Śro 16 Gru, 2009   

Tutoriale oraz indywidualna praca i jakoś idzie;) Ale jeszcze to nie to;P

Hetmanowiec
[Usunięty]

Wysłany: Śro 16 Gru, 2009   

Ja zaczynałem w czerwcu 2006.
Jak teraz patrze na te swoje prace to... Na początku uczyłem się z tutoriali robić poprawne userbary, potem juz sam do wszystkiego dochodziłem i przestałem czytać tutki.

CaspeR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Gru, 2009   

Ja zacząłem zabawe z grafiką jakiś rok temu. Od sygnaturek ;d Zacząłem czytac tutki i jeszcze raz tutki. Potrafiłem przesiedziec w PS'ie 24h ;d Wkońcu mi przeszlo i z jakieś 3miesiące nic nie robiłem .Ale znów mnie naszło ;d

Odpowiedz do tematu