Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze początki z grafiką
Autor Wiadomość
Komandzio
[Usunięty]

Wysłany: Śro 29 Sty, 2014   

O rany, trudne pytanie. Z grafiką siedzę już naprawdę długo. Na tym forum konto mam od ok. 1,5 roku. Myślę, że będą to gdzieś 4 lata. A zaczęło się od zabaw z Gimpem. Miałem zajawkę właśnie na tworzenie vlepek. Jak byłem jeszcze mniejszy to sam robiłem vlepki rysując na kawałkach papieru i przyklejając je taśmą dwustronną. Oczywiście wszystkiego uczyłem się sam. A mimo to moje umiejętności wciąż raczej są mierne. Może kiedyś zrobię jakieś zaoczne szkolenia grafiki komputerowej. Zobaczymy :)

piootrek66 
Vlepkomaniak

Klub: Jagiellonia Białystok
Wysłany: Wto 16 Gru, 2014   

Zabawę z grafiką zacząłem z jakiś rok temu, robiłem głównie prace na jednym z for związanych z cs czyli avki,sygny itp. Później zacząłem jarać się vlepkami i trafiłem na to forum no i powoli się rozwijam.

Lola32 
Pijawka

Klub: Wisła Kraków
Wysłany: Śro 07 Paź, 2015   

moje początki to..moj chłopak :) potem troche podłapałam w pracy ( agencja reklamowa) no i zaczełam powolutku to kumać :)

gorzowianin 
Weteran

Klub: Stal Gorzów/Liverpool F.C.
Wysłany: Sob 02 Lip, 2016   

zacząłem na studiach. Znalazłem to forum i tak pozostało do dziś :D

Karola 
Weteran

Klub: Włókniarz Częstochowa
Pomogła: 10 razy
Wysłany: Sob 02 Lip, 2016   

17 sierpnia 2012 zechciałam stworzyć plakat na mecz Włókniarza z Unią Leszno, niecały miesiąc później trafiłam na to forum, pobrałam gimpa, potem photoshopa i tak zostało ;)

Danny1920
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Paź, 2016   

Moja przygoda z grafiką zaczęła się parę miesięcy temu,kiedy to miałem w końcu możliwą kartę graficzną. Początkowo tworzyłem grafiki w internetowych edytorach,gdzie były tylko i wyłącznie efekty ramek,tekst bez różnych przeróbek oraz możliwość wklejania zdjęć. Z photoshopa zacząłem korzystać dokładnie miesiąc temu. Gdy go pobrałem to mnie przerosło (oczywiście wersja próbna). Po obejrzeniu paru poradników oraz dzięki radom Jurassic Fanatical Projects oraz Gorzowianina z dnia na dzień projekty stawały się coraz lepsze. Dziennie poświęcałem od 1-4h na projekty. Z racji na mój młody wiek mogę czasem czegoś zbytnio nie ogarniać tak,więc bez stresów proszę. :D .
Poniżej link do pierwszej mojej grafiki z czerwca.
http://pl.tinypic.com/vie...9#.V_qMOo-LTIU.
Ogólnie począwszy od grafiki w czerwcu zrobiłem parę "dziadowych grafik" i powróciłem we wrześniu.

Kayoomi 
Guru
A.C.A.B.

Klub: Stal Gorzów
Wysłany: Nie 09 Paź, 2016   

Ja zacząłem jako dwunastolatek :lmao: Robiłem wtedy sygnaturki w gimpie, jota w jotę z poradników znajdujących się na YT i innych forach. Później gorzowianin namówił mnie, żebym zaczął projektować coś pod kątem kibicowskim. Założyłem tutaj konto, co doradził mi to Michał, a 23 października 2013 roku wrzuciłem pierwszą pracę. Coś tam dziubałem na początku w gimpie, potem zacząłem się uczyć obsługi Photoshopa(praca nr 1, praca nr 2), choć szło mi to strasznie mozolnie. Później kiedy te projekty zaczęły jakoś wyglądać to zaliczyłem dość długą przerwę od projektów kibicowskich(październik 2015 - lipiec 2016). W międzyczasie zrobiłem kilka wizytówek, ulotek, a potem stwierdziłem, że może warto wrócić i ćwiczyć, bo fajnie byłoby kiedyś zobaczyć swoje vlepki w sprzedaży. Do połowy września 2016 tak naprawdę uczyłem się robienia projektów kibicowskich od nowa. Aktualnie(październik 2016) zauważyłem w swoich pracach lekki progres. Oczywiście nadal nie jest idealnie, wiele rzeczy jest do poprawy, jeszcze więcej do nauki. Na ten moment za swoją najlepszą pracę uznaję treningówkę Hutnika .
Uczę się powoli projektować szale i smyczki. Swego czasu uczyłem się również projektować proste koszulki i bluzy, aczkolwiek gdy chciałem zabrać się za proste projekty koszulek/bluz HD to stwierdziłem, że jednak mnie to przerasta. Może kiedyś spróbuję, aczkolwiek na ten moment mam do tego dwie lewe ręce. :)
Tyle o moich początkach :D

Skinek 
Pijawka
EZF'16

Klub: Olimpia Elbląg
Wysłany: Nie 02 Lip, 2017   

Samouk + tutoriale w google, youtube. Dopiero zaczynam swoją przygodę z grafiką.

Odpowiedz do tematu