Poprzedni temat «» Następny temat
Graficzne wtopy
Autor Wiadomość
Piotrek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Wrz, 2009   

W "Forumowej Ośmiornicy" jest błąd Jestśmy jak puzzle. Nieobliczalna musicie to poprawić :lol:

sasiad_trenera
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009   

Bulldog napisał/a:
http://i28.tinypic.com/fx4cop.jpg
na pierwszej vlepie jest bląd

na drugiej też jest błąd :wink: spójrzcie na te flagi (herb Cracovii) na dole. Jedna jest prawidłowo ustawiona a druga jest jej lustrzanym odbiciem-napis wyszedł odwrotnie.

motorfcrf
[Usunięty]

sasiad_trenera napisał/a:
Bulldog napisał/a:

na drugiej też jest błąd :wink: spójrzcie na te flagi (herb Cracovii) na dole. Jedna jest prawidłowo ustawiona a druga jest jej lustrzanym odbiciem-napis wyszedł odwrotnie.

juz bez przesady o taki efekt widocznie autorowi chodzilo, to temat vlepkowe wtopy a nie znajdz szczegoly :wink: :roll:

sasiad_trenera
[Usunięty]

motorfcrf napisał/a:
sasiad_trenera napisał/a:
Bulldog napisał/a:

juz bez przesady o taki efekt widocznie autorowi chodzilo, to temat vlepkowe wtopy a nie znajdz szczegoly :wink: :roll:

jak dla mnie to jest wtopa walnąć odwrotnie herb swojego klubu. To może jeszcze niech go umieści "do góry kołami" bo fajny efekt...
Mógł dać inne flagi w rogach i po problemie a nie flage-herb na którym jest jeszcze napis.

Konrad
[Usunięty]

Nie no
Ja tego do wtop nie zalicze.
W literaturze by się to nazywało Licente Poetica :)

geloMOTOR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009   

[img]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/718/27/83/718278344[/img] vlepa w dolnym rogu :roll:

matrix
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009   

specjalnie tak zrobiona widzisz Czesia ? haha to jest specjalnie napisane bo w Czesiu masz też mnóstwo błędów itp

Marblix
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009   

W poloni Przemyśl zamiast Historia to HITORIA

www.ultra-styl.pl
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Wrz, 2009   

Wlodi90Lech napisał/a:
Pamiętam że Apator wydał vlepke anty Elana i było hasło "Trafiła kosa na kamień" tylko ze kosa była w barwach Apatora a kamień w barwach Elany :lol: jak znajdę foto to wkleje.

Jak dasz radę-wklej to. Chciałbym zobaczyć, bo to trochę beka takiego babola zrobić. W sumie nie rozumiem, jak można zrobić takie błędy i dac to do druku. Przecież tego nie widzi tylko jedna osoba zawsze, czasem więcej ludzi na to spogląda i projekt idzie z babolem do druku...

Patriota
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Paź, 2009   

Raz zdarzyło mi się na projekcie napisać zamiast ideom, ideą. Też poszły do druku, ale napis akurat był w górnej części vlepki i chłopaki poodcinali sobie nożyczkami.

only_twsm[E]
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Paź, 2009   

tu macie tą vlepke Apatora :)
na dole po lewej stronie :)

PSYCHICZNY
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Paź, 2009   

nie wiem czy dobrze robie ale jestem z byt ciekawy zeby to pominąć... Dzis przegladajac allego zauwazyłem aukcje z vlepką Wisła&Lechia o to ona

i teraz mam pytanie jesli jest to zgodowa wlepka...
jesli jest tam zielony (wnioskuje ze to kibic Lechii)
jesli jest napis PATOLE ( pewno od patologii) i Zwyrole ( pewnie od zwyrodnialcy)
TO KURWA SZCZERZE WSPUŁCZUJE OWIECZCE KTÓRA PEWNIE BEDZIE PUKNIETA PRZEZ CZESIA
a rozumiejac ze czesio to Lechia to w takim razie nasza biedna owieczka jest z GTSu???
Całkowicie nie rozumie przekazu tej wlepki i dziwie sie ze cos takiego wychodzi od kibica jednej z tych druzyn...
moze ktos wyjasni mi inny sens tej vlepki poniewaz moja interpretacja jest 100% anty a chyba nie takie załozenie mial ktos kto ta vlepke robil

Bydgoszczanin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Paź, 2009   

"TO KURWA SZCZERZE WSPUŁCZUJE OWIECZCE KTÓRA PEWNIE BEDZIE PUKNIETA PRZEZ CZESIA " hahah :D

PSYCHICZNY
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Paź, 2009   

były rajtuzy, były cyce teraz jest czesio z Wiślacką owieczką...

Mihau3
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Paź, 2009   

hehe, z czesiem sa dobre :D

Odpowiedz do tematu