Image and video hosting by TinyPic

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie robić vlepy/gadżety?
Autor Wiadomość
jointgos
[Usunięty]

Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   Gdzie robić vlepy/gadżety?

Gdzie robić vlepy ??

jointgos
[Usunięty]

Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Siema . Mam pytanie gdzie najlepiej wyrabiać vlepy ? myślałem o ultrastyle ale nie jestem pewien. A wiem że jest tu dużo dobrych chłopaków którzy się na tym znają i robili vlepy nie raz.

pijarro
[Usunięty]

Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

ultrastyle

lukzledzin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

tak samo polecam ultra-styl dwa razy zamawialem duza partie i nigdy sie nie zawidolem na szybkoscia zamowienia i jakoscia :)

Umbro121
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Jak dla mnie ultra-styke albo ultra-factory

zomek123
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Mar, 2010   

w gimpie

Besd
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010   

zomek123 napisał/a:
w gimpie

moim zdaniem najlepszy photoshop cs3

ULG1945
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010   

Ja mam pytanie dotyczace firmy Ultra-Styl i Ultra Factory, juz kilka razy zamawiałem vlepy od Ultra-Stylu i byłem zadowolony z ich wykonania ale nie z jakosci kleju, natomiast na stronie Ultra Factory jest adnotacja ze ich produkty maja najmocniejszy klej. Czy ktos z was zamawiał vlepy z jedenj i drugiej firmy i zauwazył jakas roznice w jakosci tego kleju?

TheKFPP
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Kwi, 2010   

Moim zdaniem ultra-styl :D
Tanio,Szybko itp.

TORCIDA'99
[Usunięty]

A moim Ultra-Factory i to zdecydowanie, maja lepszy klej i lepszy wykonanie vlepek, nie rolują się tak strasznie jak te z ultra-styl dodatkowo prawie wgl nie wchłaniają wilgoci i to tez duża zaleta a z tego co ostatnio widziałem na vlepkach ultra-stylu łuszczył się lakier nie wiem czego to przyczyna ale tak chyba nie powinno być.

pozdROWienia 8)

chuddyy94
[Usunięty]

ultra-styl lub ultra-factory dwie najlepsze i sprawdzone w Polsce firmy do robienia vlep i innych gadżetów

Since2002
[Usunięty]

tylko www.ultra-factory.pl :!:

Konrad
[Usunięty]

Vlepki ultra-stylu się odklejały swojego czasu. Vlepek Ultra-factory jeszcze nie miałem okazji testować.
Cenowo przy zakupie większych ilości, ultra-styl się nieco bardziej opłaca, ale ultra-factory ma ciekawsze gratisy :)

GZ
[Usunięty]

Nie wiem czemu niektórzy tak narzekają na ultra-styl.Dużo moich projektów tam wyszło, zamawiałem tam vlepy z mojej dzielnicy i wszystko wyszło tak jak powinno wyjść.Przyznam ,że kiedyś można było powiedzieć, że są krzywo wycięte, jakiś projekt nie wyszedł dobrze lub klej jest słaby, ale teraz już tak nie ma.Narazie nie zanosi się żebym zmieniał firmę.

ImperiumK
[Usunięty]

Również polecam ultra-styl, zamawiałem parę razy tam vlepki i wszystko było tak jak powinno. Więc bez obaw firma robi naprawdę dobre vlepy !

Odpowiedz do tematu