Poprzedni temat «» Następny temat
Wena twórcza.
Autor Wiadomość
scyzor7
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Maj, 2010   

Na pewno wolny czas, następnie przeglądanie innych projektów i czytanie stron kibicowskich i mieszanie wszystkiego razem aż wyjdzie mi coś własnego co ma styl.

Komandzio1910
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Maj, 2010   

Po pierwsze powinieneś wiedzieć ,że nie tylko ty masz ten problem .
Zakładam ,że każdy grafik miał kiedyś taki problem gdy chciał coś stworzyć ale po prostu nie mógł z braku pomysłów . Wena przychodzi i odchodzi i nie ma na to konkretnego przepisu . A jeśli nie masz pomysłów to popróbuj nowych rzeczy ,przeznacz ten czas na czytanie tutoriali i naucz się nowych rzeczy które będziesz mógł wykorzystać na tworzenie projektów ,bo gdy masz szerszy zakres możliwości to i pomysłów na projekty jest więcej . Wierzę ,że niedługo coś wymyślisz .

mrealm77
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Maj, 2010   

No fakt. Wena.. Ja tez jestem początkującym grafikiem no i niestety jest to problem, zeby wymysleć coś swojego i jakieś fajne napisy. No ale do tego potrzebna jest wyobraźnia. ;) Nie zabardzo wypada zgapiać z innych wykonanych juz vlepek czy innych gadzetów. ;) No ale cóż, wierzymy, ze bedzie dobrze!

kelqq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

niekiedy brak ale jest ok

serek2307
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

Najlepiej obserwować innych(nie kopiować),ja szkice tworze w szkole bo co tam można robić

blysku
Pijawka

Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

przeglądaj rózne projekty, sciągaj grafiki i powoli działaj;)

gotopro07
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

Sam wymyślam.

czasz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

wymyslilem cala 2serie vlepek dla mojego klubu wlasnie w szkole ;p

diakon4
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Szkoła.

krejzol123
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

najlepiej to coś wypij :D Tak na poważnie to czasem warto przejżeć temat: nasze prace, i podpatrzeć na najlepszych, jakich czcionek gdzie używają jakie tła jakie postacie i jak wszystko kleją, nie chodzi mi o to żeby robić ksero ale zawsze coś ciekawego można wykorzystać u siebie :)

tomo9113
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

Przede wszystkim wyobraźnia o tym jak chciałbym żeby wyglądała, a teksty głównie z pomysłów grupy wyjazdowej xP No i oczywiście czerpiąc wiedzę z kolekcji moich Vlep bo tam najłatwiej zobaczyć wizualnie to czego szukam.

AM93
[Usunięty]

Wysłany: Śro 25 Sie, 2010   

Szkoła:)

Widzew_1910
[Usunięty]

w WC hehe ;d

luki08
[Usunięty]

Ja biorę np. jakieś dwa fajne projekty i wzorować się nieco przy swoich pracach tylko nie tak żeby od razu powstał plagiat tylko tak z głową i fantazją

killerudy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

Często widząc oprawę na stadionie mam parę wizji :)

Odpowiedz do tematu