Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje o kibicach
Autor Wiadomość
Gie
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   Dyskusje o kibicach

Zauważyłem że na forum brakuje tematu w którym można było by powymieniać się swoimi opiniami na temat kibiców, fan clubów, awantur itd. Dlatego też postanowiłem założyć tak owy temat.

Na początek zadam intrygujące mnie pytanie ...
Co było przyczyną zerwania zgody Korony z Cracovią i jakie są teraz stosunki pomiędzy tymi ekipami?

Above
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010   

Brak kontaktu, różnica w poglądach no i wymiana pokoleń. Tej zgody nie było już jakiś czas, zerwanie to w zasadzie tylko formalność....
Teraz to jest po prostu kosa- może nie wielka ale kosa. Pozostały jakieś znajomości i tyle.

MKS&KKS&FKS

zeusdamian89
[Usunięty]

A ja mam pytanie do jak jest w Krakowie z Hutnikiem, czy ma sztamę z Wisłą czy Cracovią czy z nikim??

Hetmanowiec
[Usunięty]

zeusdamian89 napisał/a:
A ja mam pytanie do jak jest w Krakowie z Hutnikiem, czy ma sztamę z Wisłą czy Cracovią czy z nikim??

O ja pierdole...

I pisał to na dodatek kibic Arki.

1995
[Usunięty]

zeusdamian89 napisał/a:

Z LKS Bruk-Bet Nieciecza.

radzik
[Usunięty]

:shock: :shock: :shock: :shock: Nie wierze w to co czytam...

zeusdamian89
[Usunięty]

Hetmanowiec chyba po to jest ten dział!! :evil: jak jesteś taki wszech wiedzący to może napiszesz...

WNW
[Usunięty]

zeusdamian89 napisał/a:

wiadomo ,że z nikim..

WISŁA: ZGODY: Lechia Gdansk, Slask Wroclaw, Unia Tarnow

Cracovia ZGODY:Lech Poznan, Arka Gdynia, GKS Tychy, Polonia Warszawa, Sandencja Nowy Sącz, Tarnovia Tarnów.

Hutnik obecnie brak zgód kiedyś mieli z Jastrzebiem zerwali i jakieś "krótko trwałe macanki badź dobre kontakty z Stomilem

to tyle

Patolog88
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   

To i ja się też zapytam o Toruńskie stosunki jak wiadomo mają zgodę z Ruchem a między sobą kose jak to jest?? tzn chodzi mi o to czy dochodzi do starć na meczu zgody czy jak to jest??

Dr.Figo
[Usunięty]

Na meczu zgody nie dochodzi do żadnych starć.Raz miał miejsce taki incydent przed WDŚ 2008 chyba że Apator pod kasami wyłapał od Elany i paru osób z Widzewa ale szybko uspokojono sytuacje i tego dnia te ekipy już se w drogę nie wchodziły.

PS1. Ogólnie gdyby nie ten toruński konflikt w tym mieście (a jest nie małe) mogła by być całkiem zgrabna ekipa a tak każdy wie jak jest :roll:

PS2. zeus jesteś wielki ;D

SebuCK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010   Re: Dyskusje o kibicach

Gie napisał/a:

Co było przyczyną zerwania zgody Korony z Cracovią i jakie są teraz stosunki pomiędzy tymi ekipami?

Zmiana pokoleń: Cracovia mało a praktycznie w ogóle nas (Korony) nie wspierała.
Na meczu Korona - Cracovia (sezon 09/10) pikniki wygwizdali Sasina (wiadomo dlaczego), na to Cracovia coś wyzywała, no to My nie byliśmy obojętni, ale o żadnej kosie nie ma mowy :) Stosunki neutralne, starsi mają jeszcze ze sobą kontakty.

Parę osób coś sapało że zgoda padła przez Lecha Poznań (Lech zgoda z KSZO) i Cracovia jakieś miała kontakty z KSZO. Ale ja nie wiem ile w tym prawdy.

Jeśli można to prosiłbym o mapę Łodzi z podziałem na ŁKS i Widzew jak to wygląda.

WNW
[Usunięty]

Dr.Figo napisał/a:
Na meczu zgody nie dochodzi do żadnych starć.Raz miał miejsce taki incydent przed WDŚ 2008 chyba że Apator pod kasami wyłapał od Elany i paru osób z Widzewa ale szybko uspokojono sytuacje i tego dnia te ekipy już se w drogę nie wchodziły.

PS1. Ogólnie gdyby nie ten toruński konflikt w tym mieście (a jest nie małe) mogła by być całkiem zgrabna ekipa a tak każdy wie jak jest :roll:

PS2. zeus jesteś wielki ;D

dokładne miałem takie same info jak pisze "Figo"

interesuje mnie Czy Zagłebie Sosnowiec dało sobie siana już z (L) i jak już do jakiegokolwiek wsparcia robią to Tylko FC?

eM
[Usunięty]

only_twsm[E]
[Usunięty]

no to ja wtrące swoje trzy grosze jako jestem z Torunia...
zacznijmy od zdjęcia które było wałkowane wielokrotnie eM tw bluzie Elany jest lokeś z Ruchu... A druga kwestia te derby... Trochę inaczej to wyglądało jak napisał Figo (byłem tam) a więc to było tak... Na meczu spokuj (uszanowaliśmy prośbę Ruchu) chociaż na Nasz widok (dzielił nas tylko płot) Apatorki zaczęli się w większości maskować (pewnie zapytacie po co? byśmy później na mieście nie rozpoznali)... Jednak po meczu idący pewnie Apator do autokaru i samochodów napotkał zdecydowanie mniej liczną Elanę... My zbyt długo się nei zastanawiając ruszyliśmy w ich stronę oni na nasz widok zaczęli uciekać do autokarów i od razu pojechali tyle było ich widać... Z Widzewa jak Figo pisze może i było parę osób ale nie widziałem co nie znaczy że zaprzeczam... A co do stosunków w mieście Elana rządzi bez apelacyjnie... powiem więcej Apator jako chuliganka prawie nie istnieje i to dosłownie... zobaczcie sobie ich młyn... jeszcze z rok temu była tam jako taka młodzież teraz... rodzinki tam zasiadają... krótko mówiąc niebawem (mówię tu o kwesti 3-5lat jak nie szybciej) Apator będzie jak TKH chyba do pokibicowania a chuligani będą tylko na Elanie...
ale żem się rozpisał...

Gie
[Usunięty]

Only, a na TKH jest jeszcze jakiś młyn czy już padł?

I jeszcze jedno pytanie do Kielczan, jakie są stosunki pomiędzy Koroną, a Iskrą Kielce?

Odpowiedz do tematu