Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja ogólna Walki Grafików
Autor Wiadomość
F.L. 
Vlepkomaniak

Klub: przyjaciół myszki miki
Wysłany: Pią 03 Maj, 2013   

Czy w ostatniej walce Krzywego nie powinno być obustronnego walkowera jak np. w mojej walce z Rafalskim za brak znaku wodnego?

rafalski7 
Guru
(L)

Klub: Legia Warszawa

co racja to racja
jak mamy trzymać się regulaminu.

Angela 
Weteran

Klub: :)
Pomogła: 4 razy

Krzywemu nie działał znak wodny, tak jak paru osobom, więc pozwoliłam mu oddać wyjątkowo bez znaku.

Gdyby ktoś chciał mogę udostępnić screen pozwolenia

Stay 
Weteran
Deus Honor Patria

Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

Tu akurat uwaga głównie do Mateusza. I tak prace wykonuje się w ostatnie 2 dni i nikt sobie nie rozkłada tego na kilka, więc jeśli ktoś się zgłasza, że może akurat teraz walczyć to termin 5-7 dniowy maksymalnie. 10 dni to za dużo, bo się o tym zapomni, a jak będzie trzeba robić to już się może nie mieć tyle czasu.
Jak dla mnie to walki powinny w ogólne być 3 dniowe. Jak ktoś chce walczyć teraz to niech się streszcza.

Karola 
Weteran

Klub: Włókniarz Częstochowa
Pomogła: 10 razy

stayplation napisał/a:
Jak dla mnie to walki powinny w ogólne być 3 dniowe.

bez przesady. wg mnie termin 5-7 dni jest okej. dla mnie np. najważniejsze, żeby weekend był w tym. także nie przesadzajmy ani z trzema dniami, ani z dziesięcioma.

Mateuszek 
Weteran

Klub: GieKSa & Banik

stayplation napisał/a:
Tu akurat uwaga głównie do Mateusza. I tak prace wykonuje się w ostatnie 2 dni i nikt sobie nie rozkłada tego na kilka, więc jeśli ktoś się zgłasza, że może akurat teraz walczyć to termin 5-7 dniowy maksymalnie. 10 dni to za dużo, bo się o tym zapomni, a jak będzie trzeba robić to już się może nie mieć tyle czasu.
Jak dla mnie to walki powinny w ogólne być 3 dniowe. Jak ktoś chce walczyć teraz to niech się streszcza.

Stay co do walk. Z tymi 10 dniami przesadziłem racja, ale ogólnie uważam, że walka powinna trwać 7 dni. Nie każdy zdąży zrobić projekt w 2 godziny, każdy ma swój poziom i może chce postarać się pokazać z jak najlepszej strony - szczególnie początkujący. Sam wiem po sobie, że czasem miałem wolny czas robiłem, a tu nagle coś wypadało i było tak, że jak robiłem pracę to przez weekend, bo nie potrafiłem wcześniej znaleźć czasu, bo coś mi wypadało, a chyba lepiej, żeby oddać prace po dłuższym terminie niż po raz kolejny ma być walkower. Jak mają być dawane walkowery, któryś raz.... to nie ma sensu ustawiać walk. Możemy w regulaminie sprecyzować, że walki oddajemy maksymalnie do 7 dni od jej założenia. :)

Stay 
Weteran
Deus Honor Patria

Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Proponuję od nowego tygodnia skończyć z dawaniem dłuższych terminów. Do teraz ludzie tłumaczyli się szkołą, ale zauważyłem, że prawie każda walka jest przeciągana i ludzie widząc, że mogą sobie olać sprawę po kolei proszę o kolejne przedłużanie, bo nie ma konsekwencji.

Od nowego tygodnia walkowery, bo to co się dzieje to kpina.

eHe 
Vlepkomaniak
11 PALCÓW

Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

Moze niech admin od walk ogarnie te akcje z wybieraniem sobie rodzaju walki...ja na vlepke... ja na szalik... glupota

SZ 
Weteran
NSNP!

Klub: LECH POZNAŃ
Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

Słuszna uwaga. Na początku przymykałem oko żeby byli chętni i były tylko luźne propozycje, teraz ludzie przesadzają więc nie będzie to uwzględniane.

adipe. 
Doświadczony
Mr. Smoker

Klub: ŁKS Łódź

Tylko wiecie, takie coś to jest lekkie zabieranie wolności. Ktoś czuję się dobrze np. w koszulkach i postanowił, że chce iść tylko w tym kierunku, jego sprawa, że nie rozwinie się za bardzo graficznie, no ale to jest jego wybór. Takim trochę socjalizmem chcecie pojechać. Jedynym słusznym sposobem jest zachęcenie do wybierania różnych tematów, a nie zakaz wyboru swojej mocnej strony. Nie zdziwcie się jak spadnie liczba osób które chcą walczyć.

Ale zrobicie jak chcecie, bo to też w końcu Wasz wybór. :)

eHe 
Vlepkomaniak
11 PALCÓW

O czym Ty czlowieku piszesz? To sa walki. Jak wchodzi dwoch piesciarzy na ring to myslisz ze jeden drugiemu mowi BEDE WALCZYL ALE TYLKO NA PRAWE PODBRODKOWE? A jak ktos jest lepszy na vlepy tylko tego nie rozglasza a drugi na flagi i temat pada FLAGA ZGODOWA bo ten drugi poprosil a pierwszy nie, to jest wtedy uczciwe? Jak Ci brakuje wolnosci to na gownoprawda.pl sie zrywaj... socjalizm... ja jebie.

bsc
Moderator

Klub: Ostrovia Ostrów Wlkp.

Cytat:
BEDE WALCZYL ALE TYLKO NA PRAWE PODBRODKOWE?

:lol-above: :lol-above:

adipe. 
Doświadczony
Mr. Smoker

Klub: ŁKS Łódź

11P napisał/a:
O czym Ty czlowieku piszesz? To sa walki. Jak wchodzi dwoch piesciarzy na ring to myslisz ze jeden drugiemu mowi BEDE WALCZYL ALE TYLKO NA PRAWE PODBRODKOWE?

Brawo za porównanie walki graficznej do walki bokserskiej, serio. Człowieku, u Ciebie to jakaś nerwica występuje, już nie pierwszy raz widzę jak się spinasz gdy ktoś piszę coś nie po twojej myśli. Tak jak przed walką bokserską tak i przed walką graficzną ustalane są zasady, w boksie nie spotyka się walk tylko na prawe podbródkowe, bo akurat tam było by to bez sensu. ALE TO SĄ WALKI GRAFICZNE, AMATORSKIE, i jest to tylko forum a nie międzynarodowa federacja, także ochłoń.

11P napisał/a:
A jak ktos jest lepszy na vlepy tylko tego nie rozglasza a drugi na flagi i temat pada FLAGA ZGODOWA bo ten drugi poprosil a pierwszy nie, to jest wtedy uczciwe?

Oczywiście, że tak, przecież ten drugi wiedział, że ten pierwszy poprosił o taki temat i mimo to chciał walczyć, logiczne. Jeżeli poprosiłby o to za plecami to wtedy można by przyznać Ci rację.

11P napisał/a:
Jak Ci brakuje wolnosci to na gownoprawda.pl sie zrywaj... socjalizm... ja jebie.

Człowieku, to był przykład, bo wiadomo, że w socjalizmie co chwila się czegoś zabrania.

I tak, brakuje mi wolności w wielu aspektach w życiu, bo taki mamy problem w kraju, ale to nie jest temat od tego typu dyskusji.

MKS93 
Wyjadacz

Klub: Korona Kielce

Czytając te posty Wasze wpadłem na pewien pomysł.
Ostatnio miałem walkę z hmm i prosiłem o szalik - dostałem szalik. Hmm szuka kogoś do walki i odpisałem, że z chęcią dam mu rewanż i niech wybierze temat.

Idąc na kompromis można stworzyć powiedzmy walki na 1 projekt albo 3 rundowe - do wyboru do osób, które chcą walczyć. W 3 rundach idą tematy: po 1 od graczy i 1 od admina i formułę zrobić, że na oddanie pracy 3-4 dni, a nie tydzień.
fb.com/ZrealizujemyTwojeWizje

ZiP Graphic 
Weteran
Ligota

Klub: GKS Katowice
Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Nie wypali będą walkowery :D

Odpowiedz do tematu