Poprzedni temat «» Następny temat
Forum vlepiamy.pl - kiedy i skąd się o nim dowiedziałem
Autor Wiadomość
Psychol 
Guru

Klub: KS Wąchock
Wysłany: Sob 31 Gru, 2011   Forum vlepiamy.pl - kiedy i skąd się o nim dowiedziałem

Wpadłem dziś wieczorem na pomysł by każdy napisał w jednym dwóch zdaniach; skąd i jak dowiedziała się o forum vlepiamy.pl :)

zaczynamy :]

Legionista
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Gru, 2011   

z podpisu doLa na forum LL

LordWiader 
Użytkownik
Honor Duma Oddanie

Zaczynałem się bawić w PS, i szukałem materiałów, poradnikow itd, i wujek Google <3 wskazał mi Was :D

Krzywy 
Weteran
Vide Cul Fide

Klub: ZS !

Ok to i ja opowiem swą historię ^_^
Postanowiłem zabawić się w grafika , robiąc avatary do pewnej gry dla kibiców . Zapytałem się wujka google o jakieś forum graficzne no i trafiłem tutaj :) Zrobiłem konto , lecz porzuciłem gimpa . No dobre zacząłem w marcu , wraz ze zrobieniem 1 vlepki , i pobraniu photoshopa ;)

WładcyPółnocy 
Vlepkomaniak
Born To Be White

ja z tego co pamietam to na forum o kolekcjonerstwie vlepek pisali o V.pl , zarejestrowalem sie , jakis czas sie nie udzielalem ale potem zaczalem :)

Orzeł 
Vlepkomaniak

Klub: Stilon

I ja wam opowiem swą historyjkę. Lubiałem grafikę od młodszych lat moje 1 podboje to słynny program Paint, następnie wskoczyłem na wyższy level i zainstalowałem Photofiltre i Photoscape. Teraz nakurwiam salta w Photoshopie i lubię to. Trafiłem tu przez czysty przypadek, którego nie pamiętam.

Revi11
[Usunięty]

A moja historia z forum Vlepiamy zaczęła się tak ;D .

Pewnego dnia gadałem z kumplem o vlepkach z dzielnicy i że trzeba by w końcu jakies nowe wydać no i powiedział że mam się zgłosić do naszego wspólnego kumpla który tutaj swego czasu się dość udzielał chodź nie pamiętam jego Nicku i nie wiem czy jeszcze tutaj ma konto . Powiedział żebym zainstalował PS i od tamtej pory zacząłem robić vlepki ;> Początki nie były łatwe lecz dużo tutków i pomoc innych doświadczonych grafików którzy pomagali i własna chęć do tego dużo zrobiła ;)

Steiger1948 
Vlepkomaniak
Ślonzok

Klub: Górnik Zabrze
Ostrzeżeń:
 1/4/6

Pewnego Dnia gadalem z kumplem przed meczem o vlepkach. Powiedzial mi ze robi projekty. Pomyslalem sobie, fajnie by bylo wydac vlepki z wlasnej dzielnicy. Po meczu na GG wytlumaczyl mi o co chodzi. Po sciagnieciu chcialem probowac zrobic cos lecz nie mialem zadnych materialow, pomocy ani nic. Polecił mi te forum. Wszedlem, zarejestrowalem sie, jakis czas nie udzielalem sie dopiero potem gdy na dobre chcialem sie bawic photoshopem, zaczalem udzielac sie bardziej az do teraz.

Morton
[Usunięty]

Pewnego dnia pomyślałem, że może zacząłbym projektować vlepki, więc zacząłem poszukiwać materiałów w google i na trzeciej pozycji wyskoczyło właśnie to doskonałe forum ! Pomyślałem, że warto wejść i przejrzeć, było warto ;D

SZ 
Weteran
NSNP!

Klub: LECH POZNAŃ

Szczerze mówiąc dokładnie nie pamiętam, wiem, że próbowałem coś tam zrobić dla Sekcji Luboń na pierwszą serię vlepek i oglądałem vlepki innych klubów i jakoś mi wyskoczyło forum. Ale wiem, że przez długi okres obserwowałem bez rejestracji.

Kosela222
[Usunięty]

U mnie zadziałała reklama :) Raz czy dwa widziałem na mieście vlepki z tego forum no i zawsze od UF dostaję w gratisie, więc dwa lata prawie sobie wchodziłem raz na jakiś czas i czytałem, a teraz postanowiłem się zarejestrować i nie żałuję tej decyzji.

Hibnera
[Usunięty]

Mnie ściągnął ten przymuł Bartoro. Kilka razy się u mnie zarejestrował potem chciał żebym mu komentował vlepy no i mnie ubłagał. Więc się zarejestrowałem zobaczyłem że nie głupie forum i jest kilka ciekawych osób(reszty mogłem nie poznać.) Tak więc zostałem na dłużej. Jak w mcdonaldzie :D

dawidj11 
Wymiatacz

Klub: KS Lubienianka

Kolega wysłał mi jakiś tam projekt. Postanowiłem , że zaczne projektować , i tak zostało. W ,,google,, znalazłem forum i tak się zaczęło.

GW
[Usunięty]

Zobaczyłem baner na stronie UF :]

1 9 5 3
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Sty, 2012   

Ja na forum trafiłem prz wpisanie w wujka google vlepki i mi wyskoczyło właśnie to forum :) Przeglądałem je od marca 2011 roku bez logowania, a dopiero w grudniu postanowiłem się zarejestrować i udzielać się na tym forum :nerd:

Odpowiedz do tematu