Poprzedni temat «» Następny temat
gorzowianin
Autor Wiadomość
ZiP Graphic 
Weteran
Ligota

Klub: GKS Katowice
Wysłany: Pią 17 Lis, 2017   

Nic dodać nic ująć :O

Ru Le
Weteran

Wysłany: Sob 18 Lis, 2017   

Żółte koło jako obrys kompasu, bo teraz jest nierówny i będzie :sweet:

czarek15 
Wymiatacz

Klub: :)
Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

Pozamiatanee!

Mateuszek 
Weteran

Klub: GieKSa & Banik
Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Dodaj może więcej elementów białego. Tylko czarny i żółty jakoś mi się to gryzie z białym. Laur bym wpierdolił w pizdu. Zmniejszył kompas może i w ogóle zmienił fonty lub zrobiłbym tło przejrzyste, aby łatwiej się czytało. :)

gorzowianin 
Weteran

Klub: Stal Gorzów/Liverpool F.C.

Mateuszek napisał/a:
Dodaj może więcej elementów białego. Tylko czarny i żółty jakoś mi się to gryzie z białym.

Klient nasz pan :hump:

Mateuszek 
Weteran

Klub: GieKSa & Banik

gorzowianin napisał/a:
Mateuszek napisał/a:
Dodaj może więcej elementów białego. Tylko czarny i żółty jakoś mi się to gryzie z białym.

Klient nasz pan :hump:

Wyr**chać, by kasa się zgadzała :D hehe

gorzowianin 
Weteran

Klub: Stal Gorzów/Liverpool F.C.
Wysłany: Pią 08 Gru, 2017   

jak wszyscy to wszyscy :D

czarek15 
Wymiatacz

Klub: :)

Vlepka na poziomie. Efekty zarąbiste :)

Arek 
Weteran
NO NAME WITHOUT FAME

Klub: Legia Warszawa

już Ci mówiłem ta Chwała w obecnym kształcie mi nie siedzi a reszta na propsie

gozdzioLP 
Wymiatacz
gozdzioLP

Klub: Lech Poznań

Twoje prace jak zawsze na kozaku :sweet: :sweet:

FP 
Weteran

Klub: PROMIEŃ

A ja niestety nie będę taki hurra optymistyczny.
Zdjęcie oklepane i przy tym zdjęciu widzenie dużo lepsze projekty.
Sam lepszego projektu bym pewnie nie wykonał, ale wiem że stać Cię na więcej.

Kublet 
Weteran
Naczelny Kucharz

Klub: Legia Warszawa

Nie bierz do siebie mojej krytyki (za bardzo :P ). Jak dla mnie vlepka najgorsza z całej serii. Szczerze nic mi się tu nie podoba. Zacznijmy od tła, na które składa się zdjęcie, które pojawiło się w każdej z możliwych serii patriotycznych. Jak słyszę o vlepce o tematyce Powstania Warszawskiego to pierwsze co mi przychodzi do głowy to właśnie to zdjęcie. Niestety tutaj nawet dobrze nie wykorzystałeś tego zdjęcia. Nie mam pojęcia co się dzieje po lewej stronie tej vlepki, zgaduję, że jest to ręka z opaską. Na przyklejonej vlepce w autobusie czy słupie byłoby mi jeszcze trudniej to rozgryźć. Cały lewy dolny róg to sam dym i plama. Kolorystycznie to wszystko też do mnie nie przemawia.
Napisy mi się także nie podobają. Jest za mało czytelnie, zbyt duże cienie. Są one potrzebne, żeby napis odstawał od tła, ale to dlatego, że napisy i tło są w tym samym kolorze. Umiejscowienie tekstu ''CHWAŁA'' zupełnie nie współgra z resztą.
Trzecia największy chyba błąd. Zupełnie brak spójności między tematyką a grafiką. Vlepka głosi Chwałę Powstańczej Warszawie, a jednocześnie prezentuje napis w ciemnych, poniszczonych kolorach. Same napisy są popękane co sugeruje coś zupełnie innego niż Chwałę. Gdzie tu Duma? Gdzie oddanie Hołdu?
Dla mnie niestety vlepka nietrafiona :/

Pozdro!

Green Boy 
Wymiatacz

Klub: GKS Bełchatów

Efekty mega!! Ale do vlepki tego tematu chyba nie pasuję ;/

Buttlet 
Weteran

Klub: Nocny ;)
Wysłany: Sob 09 Gru, 2017   

Jak już tak Kublet pojechał równo to może ja napiszę coś pozytywnego

Dla mnie vlepeczka jest całkiem przyjemna może nie jest najlepsza ale jest jak najbardziej do druku , Przede wszystkim vlepa nadrabia efektami które poniekąd tworzą całość i nadają fajny obraz całej tej pracy . Czcionka która pasuje ale można trochę zredukować ilość spękań na tekście , Można iść w to co powiedział Arek napisać ją w łuku . Cóż tu się czepiać zdjęcia zdjęcie chyba najlepsze do tego typu prac , proste , zwięzłe i przekazuje podświadomie o czym ta vlepka jest i choć widzieliśmy te obraz to właśnie ten obraz kojarzy nam się najbardziej z Powstaniem Warszawskim , widziałbym tutaj jeszcze gdzieś może datę. Co do ramki dałbym ją na czarno podkreślała by bardziej klimat pracy. Co do chwały i dumy według mnie sama próba projektowania tego typu prac świadczy że obnosisz się z szacunkiem do tego tematu i choć niektóre prace są niewypałami to i tak pokazują po autorze że chciał jak najlepiej. I szczerze to z miłą chęcią nakleję ją na słupie/znaku czy innych miejscach gdzie nie powinno się kleić . Myśle że ta vlepa pasuje jak najbardziej do serii ;)

Trochu się rozpisałem ale chyba warto ! :)

SZ 
Weteran
NSNP!

Klub: LECH POZNAŃ
Wysłany: Nie 10 Gru, 2017   

Buttlet napisał/a:
Jak już tak Kublet pojechał równo to może ja napiszę coś pozytywnego
\

Wyraził po prostu swoją opinię - dużo lepsze takie komentarze jak jego czy Twój niz kolejne takie same posty typu "super, zajebiscie, widzi mi się, nic bym nie zmieniał" często ostatnio też pod słabymi pracami czy takimi samymi jak większość. [Żeby nie bylo - dotyczy to także mojego tematu]. Choć Ty bardziej zabawiles sie w adwokata odpowiadając na każdy jego minus:) ale zdecydowanie warto tak odpowiadać/oceniać bo coś zawsze może z tego wynieść sam autor czy inna osoba czytajaca post.

Co do vlepki - mam wrażenie, że widziałem już takich sporo, wręcz że dokładnie taką samą gdzieś już widziałem. Czcionka mi się najbardziej nie podoba i ten napis dolny po łuku jakoś się nie komponuje z tym który jest na wierzchu, na nim. Ale wiem, że ostatnio taka moda na takie czcionki
Choć nie pasuje mi cień do czcionki z pęknięciami - midtrzem w komponoeaniu takich napisów był Arrie/Incognito - tutaj sory ale wygląda jakby robił je początkujący

Dla mnie cała vlepka wygląda po prostu jakby już była zniszczona czasem/pogodą, co innego styl retro (który już gorzowianinowi parę razy wyszedł bardzo dobrze) co innego takie coś. A efektów jakoś nie kupuje, za bardzo przyslaniaja np zdjęcia, na napisie fajnie wyglądają ale gdyby to wszystko miało inne barwy/kolor. Po lewej stronie przejście jest takie jakby mialo zasłonić zdjęcie główne i jest duża plama, chyba nie o to chodziło.

Tak czy inaczej - mi się po prostu nie podoba, szczerze myślałem że robił ją ktoś inny, a nie Ty, ale z pewnością wciągniesz wnioski i zrobisz jeszcze dużo konkrwtniejszych prac:)

Odpowiedz do tematu