Poprzedni temat «» Następny temat
I LIGA
Autor Wiadomość
Krzywy 
Weteran
Vide Cul Fide


Klub: ZS !
Pomógł: 12 razy
Wiek: 22
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 2840
Skąd: inąd
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   I LIGA

Jak w temacie, wrzucamy tutaj wszelkie informacje dotyczące życia kibicowskiego klubów z I ligi .
_________________
 
 
Pablo 
VlepkomaniakKlub: Zawisza Bydgoszcz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 641
Skąd: Bydgoszcz/ŚRD
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz (1:0) 14.04.2013Na niedzielny wyjazd do Katowic wybraliśmy się transportem autokarowo-samochodowym w 350 osób. Podróż do miejsca docelowego mija bez większych przeszkód.
W Łodzi dołączają do Nas Ełkaesiacy w liczbie 25 osób, a w Katowicach Tyszanie w podobnej liczbie.
Pod bramami stadionu meldujemy się godzinę przed meczem, jednakże godzina to znacznie za mało by służby porządkowe, przy sektorze gości, w Katowicach poradziły sobie z wpuszczeniem naszej skromnej grupy.
Wchodzenie na stadion trwa do końca pierwszej połowy, a i tak nie wszyscy z Nas weszli na katowicki sektor.
Cały mecz staramy się dopingować Niebiesko-Czarnych piłkarzy, jednakże nasz doping w tym dniu nie należał do najlepszych.
GieKSa podczas tego meczu z licznym młynem, głośnym dopingiem i fajną dla oka oprawą. Po meczu wspólne podziękowania z piłkarzami, którzy mimo przegranej mogą liczyć na nasze wsparcie.

Dziękujemy zgodom za wsparcie w KATOWICACH!!! W PIĄTEK WSZYSCY NA STOMIL !!!

Galeria: http://www.zawiszafans.co...isza_2013-04-14
 
 
Pablo 
VlepkomaniakKlub: Zawisza Bydgoszcz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 641
Skąd: Bydgoszcz/ŚRD
Wysłany: Nie 21 Kwi, 2013   Piątkowy dzień każdemu Zawiszakowi siedział od dawna w głowie. Mecz ze Stomilem był wydarzeniem, które mocno Nas interesowało, ze względu na zgodę łączącą Stomilowców z konfidentami z bydgoskiej polonii.
Byliśmy ciekawi jak konfitury ze sportowej wspomogą swoich zgodowiczów i z tego względu "pochód" polonistek cieszył się wielkim zainteresowaniem obserwujących Zawiszaków jak i przede wszystkim dzielnych stróżów prawa.
Mecz rozpoczął się od wsparcia Naszych Braci z Łodzi. Piłkarze Zawiszy oraz prowadzący ich młodzicy wyszli na płytę boiska ubrani w okazjonalne koszulki z napisem "ŁKS nigdy nie zginie", a zgromadzeni na trybunie B Zawiszacy głośno i wyraźnie zaznaczyli, że nie ma innej opcji, niż dalsza działalność jedynie słusznego łódzkiego klubu.
Od początku meczu prowadzimy dobry i głośny doping, który po wejściu kibiców gości wychodził Nam jeszcze lepiej.
W drugiej połowie prezentujemy ciekawe oprawy, na które składają się sektorówki w barwach Naszego Świętego klubu oraz okazjonalna sektorówka z mottem "livin' la vida ultra" podświetlona ogniami wrocławskimi i stroboskopami.
Powiewającym nad głowami flagom towarzyszyła ogromna ilość pirotechniki, która prezentowała się tego dnia okazale.
Kibice gości zjawili się w Bydgoszczy w przyzwoitej liczbie. Wykupili około 520 biletów i mniej więcej taka liczba powinna być ich oficjalną.
Konfidentów ze sportowej zjawiło się na tym meczu około 40 i podawane na różnych witrynach, przez Stomilowców 92 osoby z polonii są liczbą, którą podważamy.
Apelujemy do Stomilowców, żeby zamiłowanie do fantastyki zostawili pisarzom i pisali prawdę co do liczby polonijnych konfidentek.
Na własne oczy obserwowaliśmy "przemarsz" polonistek pod wejście dla kibiców gości i właśnie z tego względu nie możemy przychylić się do liczby konfiturek podawanych przez Olsztynian.
Na meczu obecne delegacje Naszych zgodowiczów, którym dziękujemy za przybycie, serdecznie z tego miejsca pozdrawiamy!

Galeria zdjęć (1)
Galeria zdjęć (2)
Galeria zdjęć (3)
 
 
Pablo 
VlepkomaniakKlub: Zawisza Bydgoszcz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 641
Skąd: Bydgoszcz/ŚRD
Wysłany: Śro 01 Maj, 2013   

1 maja 2011r. miała miejsce beatyfikacja Ojca Świętego Jana Pawła II.
W drugą rocznicę tego wydarzenia zaprezentowaliśmy naszą sektorówkę z wizerunkiem Papieża - Polaka. Prezentacja miała miejsce w godzinach południowych na skarpie nad Al. Jana Pawła II na wysokości wiaduktu (ul Wojaka Polskiego).
W ten sposób oddaliśmy po raz kolejny hołd najwybitniejszemu Synowi Narodu Polskiego. Nasza uroczystość zgromadziła zarówno kibiców Zawiszy, jak i sympatyków naszego klubu oraz bydgoszczan którzy w trakcie spaceru odwiedzili to miejsce. Podczas prezentacji sektorówki z wizerunkiem Papieża, odtworzonych zostało szereg fragmentów homilii i przemówień Jana Pawła II, wygłoszonych w trakcie jego pielgrzymek do Polski, a nawiązujących do tak ważnych tematów jak, Wolność, Ojczyzna i Patriotyzm.
Kolejny raz jako kibice Zawiszy daliśmy wyraz naszej pamięci o Korolu Wojtyle - Papieżu, Wielkim Polaku - patriocie i Honorowym Obywatelu Bydgoszczy.
Była to już druga prezentacja naszej sektorówki w tym miejscu, przypominamy, że w ubiegłym roku zakończyła ją interwencja policji, w trakcie której zatrzymano naszych kolegów, a sektorówka z wizerunkiem Papieża trafiła do policyjnego aresztu. Akcja "mundurowych" odbiła się szerokim echem w kraju. W mediach i na portalach internetowych pojawiło się szereg opinii krytykujących postawę policji, określając ją jednoznacznie jako nadgorliwą, bezmyślną, wręcz głupią. W trakcie dzisiejszego wydarzenia zaprezentowaliśmy zdjęcia z ubiegłorocznego "Aresztowania Papieża"
W tym miejscu chcielibyśmy szczególnie podziękować za dzisiejszą obecność osobom, które w ubiegłym roku protestowały pod komisariatem policji na bydgoskich Wyżynach,przeciwko działaniom policji i żądając zwrotu sektorówki.

 
 
Pablo 
VlepkomaniakKlub: Zawisza Bydgoszcz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 641
Skąd: Bydgoszcz/ŚRD
Wysłany: Czw 02 Maj, 2013   

W Brzesku meldujemy się na dwie godziny przed meczem w liczbie 78 głów, w tym 1 ziomal z GKSu Tychy.
W obie strony z wahadłem milicji. Na płocie wywieszamy dwie flagi Wojowniczy klub Sportowy oraz Środmieście&Bocianowo; ON TOUR.
Na sektor wchodzi 68 osób pozostała ekipa z różnych powodów zostaje po za stadionem.
W Bydgoszczy dzięki prowokacji milicji na jednej z bramek autostrady płatnej w Krakowie meldujemy się o świcie.

Szacunek dla wszystkich, którzy w środową majówkę wybrali właśnie 24h wycieczkę, w stronę Małopolski.Galeria zdjęć
 
 
Pablo 
VlepkomaniakKlub: Zawisza Bydgoszcz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 641
Skąd: Bydgoszcz/ŚRD
Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

Arka Gdynia - GKS TYCHY

Kolejny wyjazd w północne strony Polski, tym razem naszym celem była Gdynia, gdzie wyruszyliśmy na poszukiwania świni. Z nami na zbiórce w około 30 osób Sandecja Nowy Sącz. Wyjeżdżamy w sobotnią noc, udając się "przegubami" do Katowic, skąd pociągiem ruszamy na północ Polski. Podróż przebiega w bardzo radosnej atmosferze. Następnie mamy przesiadkę w Poznaniu, gdzie dostajemy tylko 2 wagony w pociągu udającym już bezpośrednio do Gdyni. Wspomniane 2 wagony oczywiście nam nie wystarczyły, więc zawalczyliśmy o swoje, a nagrodą był jeszcze jeden wagon, a potem kolejne dwa. W Gdyni meldujemy się na kilka godzin przed meczem, a sama podróż z dworca na stadion (udajemy się tam podstawionymi autobusami) przebiega bardzo sprawnie. Podobnie z wchodzeniem na stadion, gdzie ochrona nie robi większych problemów. Warto zaznaczyć, że my odnaleźliśmy dziś świnię, a nasi przyjaciele dodatkowo ją upolowali na ich własnym terenie ;) . Tychy & Zetka & ŁKS! AGKŚ!

Na sektorze gości meldujemy się w około 350 osób, w tym wspomniana wcześniej Sandecja w 30 osób i pojedyncze osoby z Zawiszy i ŁKS. H-Brigade w 25 osób, natomiast Emigracja z różnych stron Europy zjawiła się w około 20 osób. Wywieszamy 6 naszych flag: "Przez lata nie zaginął...", "H-Brigade", "Tyski fan", "Sektor gości", "Emigracja", "Ultras" i transparent "Trzymajcie się!", a dodatkowo flagi naszych przyjaciół: "Uliczni wojownicy" łódzkich braci oraz dwie flagi Sandecji. Dopingujemy cały czas na dobrym poziomie, często wymieniając się wzajemnymi uprzejmościami z gospodarzami, którzy w dzisiejszym meczu kibicowsko zdecydowanie nie zachwycili i to pod każdym względem ;) . Nasi piłkarze przegrywają 2:1, a szansa na awans się oddala. W około 80 minucie zawijamy się ze stadionu, aby zdążyć na pociąg powrotny.

W Bydgoszczy bardzo miłą niespodziankę robią nam przyjaciele z Zawiszy, gdzie nie dość, że dostaliśmy spore zapasy jedzenia i picia na powrót, to dodatkowo Zawisza przygotował transparent w asyście sporej dawki pirotechniki w różnej postaci. Na transie było napisane: "Bracie mój, zawsze przy mnie stój, rano, wieczór, we dnie, w nocy, bądź mi zawsze do pomocy". DZIĘKUJEMY SERDECZNIE BRACIA! OGROMNY SZACUNEK! Droga powrotna bardzo się dłuży, ale finalnie po ponad 30-godzinnej wyprawie do domów wracamy rano.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim zgodom, które nas wspomogły, jak również tym, którzy nie dali rady wejść na stadion z pewnych względów. Braci się nie traci!

 
 
Pablo 
VlepkomaniakKlub: Zawisza Bydgoszcz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 641
Skąd: Bydgoszcz/ŚRD
Wysłany: Sob 11 Maj, 2013   

Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków (3:1)Środowy pojedynek z drużyną Cracovii był określany hitem rundy wiosennej pierwszej ligi. Przełożyło się to na frekwencję, która w środowy wieczór była najliczniejsza na wiosnę.
Od początku spotkania ruszyliśmy z mocnym dopingiem, który przez cały mecz utrzymywał się na dobrym poziomie. Wspólne śpiewy z trybuną główną również wychodziły nam przyzwoicie. W pierwszej połowie pobawiliśmy się troszkę pirotechniką, której towarzyszyło machanie małymi flagami w barwach z herbem Naszego Świętego Klubu.
Kibice Cracovii pojawili się w Bydgoszczy na początku pierwszej połowy meczu. Oflagowali swój sektor kilkoma flagami oraz parokrotnie zaznaczyli dopingiem swoją obecność.
Mecz stał na dobrym poziomie i zakończył się zwycięstwem Niebiesko-Czarnych. Wspólne śpiewy, przybijanie "piątek" i obustronne podziękowania z zawodnikami po efektownym zwycięstwie wszystkich nas bardzo cieszyły. Po meczu nie zabrakło głośnego "sto lat" dla prowadzącego doping, który w najbliższym czasie obchodzi swoje urodziny. Serdecznie go z tego miejsca pozdrawiamy i życzymy wytrwałości oraz jeszcze większego zaangażowania w swoich meczowych obowiązkach!


Galeria zdjęć (1)
Galeria zdjęć (2)
Galeria zdjęć (3)
Galeria zdjęć (4)

Fragment Dopingu
Doping
 
 
szok1s 
Wymiatacz
Walcz by wygrywać.Klub: Stomil Olsztyn
Wiek: 21
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 247
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

„Na pierwszy wyjazd sezonu 2013/2014 wybieramy się w 9 osób (dwa auta). Z Olsztyna wyrusza młody skład, do tego w Nidzicy dołączają do nas fanatycy z tamtejszego FC. Droga do Katowic mija nam dość sprawnie, jedynym szczegółem wartym wspomnienia jest sprawdzanie jak działa nowa „tuba” w bagażniku jednego z samochodów ( kmwtw ). Pod stadionem Rozwoju meldujemy się jakieś 25 min przed meczem. Na sektor od razu wchodzi 6 fanatyków, pozostała trójka zostaje chwilowo pod bramą ponieważ nie byli oni na liście wyjazdowej, jednak po zapewnieniach że zostaną dopisani i wpuszczeni na sektor, wspominana szóstka melduje się na sektorze i parę razy zaznacza swoją obecność. Do trójki która pozostała po bramą podchodzi kilku kibiców katowickiej GieKSy, z którymi nasi fanatycy udają się do przystadionowego ogródka piwnego. W tym czasie miały zostać wykonane wszystkie potrzebne działania by niezapisani na listę wyjazdową mogli zameldować się razem z nami na sektorze gości. Po kilku minutach oczekiwania, otrzymujemy informację że mimo tego iż ochrona oraz działacze klubu nie mają nic przeciwko temu że niezapisani wejdą na sektor to miejscowa policja nie zgadza się na wpuszczenie naszych kibiców. Stwierdzamy że na sektorze będą wszyscy wyjazdowicze albo nikt i opuszczamy sektor, krzycząc „ Piłka nożna dla kibiców”. Lądujemy razem z trójką niewpuszczonych oraz kibicami GKS-u w ogródku piwnym. Tam GieKSiarze proponują nam wejście z drugiej strony stadionu (DZIĘKI!). Ruszamy więc spróbować (w końcu nie po to przejechaliśmy całą Polskę by przez decyzję jakichś głąbów nie obejrzeć gry naszych piłkarzy), niestety psy skumały o co chodzi i zaraz pojawiają się dwa radiowozy pełne smutnych panów. Pod wejściem zostajemy spisani i po kilkudziesięciu minutach upływających na rozmowach z działaczami, ochroną oraz psami dowiadujemy się że policja zagroziła działaczom chcącym nas wpuścić postępowaniem sądowym. W takim razie więc odpuszczamy i resztę czasu spędzamy z miejscowymi w ogródku piwnym spożywając złocisty trunek. Na ostatnie minuty dogrywki i karne podchodzimy pod płot, zza którego było widać cokolwiek z tego co działo się na boisku, tam kilka razy wspieramy młodych piłkarzy okrzykami. Po karnych piłkarze podchodzą pod płot podziękować za przyjazd i zbijamy piątki dziękując za ambitną walkę młodzieżowców. Niestety po raz kolejny pod płot nie podchodzi trener… Pozdrowienia dla wszystkich obecnych! Wielkie dzięki dla GieKSiarzy za próbę ogarnięcia naszego wejścia oraz parę innych rzeczy!

JESTEŚMY ZAWSZE TAM! GDZIE NASZ OKS GRA!”

Relacja z wyjazdu: Sz. BRZUCHACZE

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


 


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
© Copyright vlepiamy.pl
kontakt&reklama: kontakt[malpa]vlepiamy.pl